Trump Ailesini Yöneten Siyonist Lobi ve Damat Kushner

ABD Başkanı Trump'ın kızı Ivanka Trump'la evli olan Siyonist damadı Jared Kushner, Trump'ı son haddine kadar istismar ediyor.

Siyaset 07.12.2017, 22:23 07.12.2017, 23:48
Trump Ailesini Yöneten Siyonist Lobi ve Damat Kushner

Trump'ın siyasi/diplomatik cehaletini siyonist damadı Kushner son haddine kadar istismar ediyor. İnsan görünümlü şeytan, Trump'ın kulağının dibinde...

Tarih boyu stratejilerinde hep rastlandığı gibi, saraya yakın duran Yahudi Damat, siyonistlerin hücum politikalarını destekliyor. Mesela "yerleşimci" dedikleri yahudi işgalcileri finanse eden, Filistin topraklarını adım adım gaspeden, örgütlü siyonist sermaye gruplarına üye kuşaktan bir çıfıt...

İşe bakın ki, Doğu-Batı ayrımıyla yaklaşılan Kudüs dışında İslam-Hristiyan-Yahudi milletine Osmanlı'dan bu yana tahsis edilen Kudüs'teki "mukaddes bölge"yi de tehdit eden Armagedoncular, Evangelist(siyonistlerin davasına inanan püriten hristiyanlar) kongre üyelerini de örgütleyip ABD'nin bulduğu en cahil başkanı kollarına takmış sürüklüyor.

Buna aynı zamanda "Mesih'in gelişini zorlama" veya "Tanrıyı kıyamete zorlama" veya muharref İncil'deki "Armageddon" diyorlar. Hususi mahfillerde bunu sembolize edecek her türlü pisliği yapabilen, geriden gelen politikacıları sapık ritüellere sokup bebek kani içerecek kadar sapık...

Bu kafaya göre olan şu; "Biz yeryüzünün tanrıları olarak sizin kutsallarınızda geçen dünyanın sonu hikayesini gerçekleştirebilecek gücün sahibiyiz."
2000'lerin başında da bu şeytanlığı gündeme getirmişlerdi. Hatta Netenyahu o dönem "Büyük İsrail fırsatını kaçırdık" yollu bir açıklama da yapmıştı.

Koyu, kopkoyu yobaz, peygamber katili yahudi damarından gelen bu zihniyet, sayıları sınırlı olmasına rağmen bu kudurgan kitle, ABD gibi dev bir enerjiyi büyüsü altında zaptedip dünyanın seyrini her an değiştirebileceğine, insanlığın kaderine hükmedebileceğine hatta dünyanın sonunu getirebileceğine inanıyor.

Oysa ellerindeki gücün büyük kısmını kendilerinden korkan liderlerin varlığına borçlular...
 
Jared Kushner Kimdir?
 
ABD Başkanı Trump'ın kızı Ivanka Trump'la evli olan damadı Jared Kushner.
 
Kushner uzun süre önce bölgeyi yeni bir kaosa sokmak için üst düzeyde görevlendirildi.
 
Defalarca bölgeye giden damat Jared Kushner İsrail ve Filistin liderleriyle de görüştü. Kushner, Trump yönetiminin İsrail-Filistin politikalarını belirlemede en etkili isim olarak öne çıkıyor.
 
Jared Kushner'in İsrail ile yakın bağları da biliniyor. New York'un önde gelen Yahudi ailelerinden birinin mensubu olan Jared Kushner'in büyükannesi ve büyükbabası Nazi rejiminin baskısından kurtulanlardan...
 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 06 Aralık 2022
İmsak 06:36
Güneş 08:07
Öğle 13:00
İkindi 15:22
Akşam 17:43
Yatsı 19:09
Günün Karikatürü Tümü