Biden'ı öldürmeye giderken yakalandı

Tanrı tarafından görevlendirildiğini söyleyen bir kişi Biden ve ekibini öldürmek üzere Beyaz Saray'a doğru giderken yakalandı.

Amerika 31.12.2021, 10:00
Biden'ı öldürmeye giderken yakalandı

Biden’ı öldürmek üzere Beyaz Saray’a giden bir kişi yakalandı

ABD'de 'Tanrı' tarafından göreve çağrıldığını söyleyen bir kişi ABD Başkanı Joe Biden'la birlikte görevdeki sorumluları öldürmek üzere Beyaz Saray'a giderken yakalandı.

Iowa’da görevli polisler tehlikeli sürüş nedeniyle bir aracı durdurdu. Araç sürücüsü 25 yaşındaki Kuachua Brillion Xiong’un tüfek ve dolu şarjörler taşıdığı belirlendi.

Araçta arama yapan polis, Başkan Joe Biden ve tıbbi danışmanı Anthony Fauci’nin de yer aldığı bir ‘hedef listesi’ buldu. Araçta ayrıca üstünde ‘Xiong’un cenaze masrafları’ notu yer alan bir miktar para da bulundu.

Euronews’ta yer alan habere göre, ABD gizli servisinden bir ajana konuşan Xiong, ‘tanrı tarafından Beyaz Saray’daki şeytanlarla mücadele görevine çağrılana kadar kimliğini gizli tutmak için bir bakkalda çalıştığını’ söyledi.

18 Aralık’ta Beyaz Saray’a doğru yola çıktığını anlatan zanlı, öldüreceği kişilerin listesini yapmak için telefonuna TikTok uygulaması indirdiğini anlattı.

Zanlı ifadesinde ayrıca Beyaz Saray’a nasıl girmeyi planladığına dair yaptığı planın detaylarını da itiraf etti.

Telefonu inceleyen yetkililer, ‘hedef listesi’ olarak yaklaşık yüz videonun bulunduğunu belirledi. Listede Eski ABD başkanı Barack Obama, tıbbi danışman Dr. Anthony Fauci ve Meta yöneticisi Mark Zuckerberg gibi isimlerin yer aldığı tespit edildi.

Serbest bırakılması halinde görevini tamamlamak üzere Beyaz Saray’a gideceğini söyleyen zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 02 Aralık 2022
İmsak 06:32
Güneş 08:03
Öğle 12:58
İkindi 15:22
Akşam 17:43
Yatsı 19:09
Günün Karikatürü Tümü