İşgalci ABD'den işgalci Yahudi devletine övgü

Geçmişi vahşet olan ve Ortadoğu'ya kan ve gözyaşından başka bir şey getirmeyen işgalci ABD’den, kuruluşundan beri Filistin topraklarını türlü hukuksuzluklarla gasp edip Filistinlileri yerlerinden eden, milyonlarca Müslümanın katili Yahudi devletine övgü.

Amerika 08.08.2022, 14:50 08.08.2022, 15:05
İşgalci ABD'den işgalci Yahudi devletine övgü

İşgalci ABD’nin Başkanı Joe Biden, işgalci Yahudi devletinin Filistin'de sivilleri bombalayarak gerçekleştirdiği katliama övgüler dizdi. Biden "Halkını koruyor, sayısız hayat kurtardı" dedi.

Yahudi devleti katliamda onlarca Filistinliyi öldürdü.

Milyonlarca insanın katili olan işgalci ABD'nin Başkanı Biden, pazar gecesi yaptığı açıklamada, "İsrail'in güvenliğine desteğim uzun süreli ve sarsılmaz - saldırılara karşı kendini savunma hakkı da dahil" dedi.

Biden ayrıca, "Son günlerde İsrail, Filistin İslami Cihad adlı terörist grubun başlattığı ayrım gözetmeyen roket saldırılarına karşı halkını savundu ve ABD, yüzlerce roketi durduran ve sayısız hayat kurtaran İsrail'in Demir Kubbesine verdiğimiz destekten gurur duyuyor." diye ekledi.

Filistinli yetkililer, Cuma gününden bu yana Gazze'de altısı çocuk en az 41 kişinin Yahudi bombardımanında öldürüldüğünü, 265'ten fazla kişinin de yaralandığını açıkladı.

Biden'sa, Gazze'den bildirilen sivil ölümlerini "trajedi" olarak nitelendirmekle yetinirken "zamanında ve kapsamlı bir soruşturma" gerektiğini söyledi.

Yorumlar (0)
23
açık
Namaz Vakti 27 Eylül 2022
İmsak 05:24
Güneş 06:49
Öğle 13:00
İkindi 16:21
Akşam 19:01
Yatsı 20:21
Günün Karikatürü Tümü