Haber-yorum: Sapıklar İstanbul Sözleşmesi için miting yapacakmış

“Kadın hakları” martavallarıyla savunulan İstanbul Sözleşmesi’nin feshedilmesi kararının ardından, bu sözleşmenin asıl maksadının sapıklığı yaygınlaştırmak olduğu her geçen gün daha anlaşılır bir şekilde ortaya çıkıyor.

Anadolu 05.06.2021, 15:05 05.06.2021, 16:11
Haber-yorum: Sapıklar İstanbul Sözleşmesi için miting yapacakmış

Toplumum temel taşı olan aileyi kökünden dinamitlemek, yapısını bozmak ve yerine fıtrata mugayir bir yapı ihdas etmek için köpürtülen LGBT sapkınlığı, Müslüman memleketimizde kendisine yol bulmak için her şeyi deniyor. Esas meselesi bu olan; fakat “kadın hakları” martavallarıyla savunulan İstanbul Sözleşmesi’nin feshedilmesi kararının ardından, bu sözleşmenin asıl maksadının sapıklığı yaygınlaştırmak olduğu her geçen gün daha anlaşılır bir şekilde ortaya çıkıyor.

20 Mart’ta Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile aileyi yıkma eşiğine getiren İstanbul Sözleşmesi’nden Türkiye’nin tek taraflı olarak çekilme kararını protesto etmeye hazırlanan LGBT’li sapıklar, 19 Haziran Cumartesi günü İstanbul'da “İstanbul Sözleşmesi'nden Vazgeçmiyoruz Mitingi” düzenleyeceklerini açıkladılar.

Mor Dayanışma sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “İstanbul Sözleşmesi'nden çekilme kararını tanımıyoruz. Kadınlar, LGBTİ+'lar haklarına, hayatlarına sahip çıkıyorlar. 19 Haziran Cumartesi günü İstanbul'da ‘İstanbul Sözleşmesi'nden Vazgeçmiyoruz Mitingi’nde yan yana geliyoruz.” ifadeleri yer aldı.

Avrupa Konseyi tarafından Türkiye’ye, “Kadına Yönelik Şiddet; Ev İçi Şiddetin Önlenmesi ve Bunlarla Mücadeleye Dair” adı altında dayatılan sözleşmenin, Müslüman aile yapısından uzak ve tamamen sapkın LGBT’lilere, yeni haklar tanımak üzere, normal insanlar gibi toplumların içinde hayat sürmelerine göre tasarlanmış olduğunu, sapkın güruhun sözleşme için eylemler yapmasıyla faş oluyor.

Yorumlar (0)
19
açık
Namaz Vakti 22 Haziran 2021
İmsak 03:24
Güneş 05:25
Öğle 13:11
İkindi 17:11
Akşam 20:47
Yatsı 22:38
Günün Karikatürü Tümü