Savcı Eyüp Akbulut görevinden uzaklaştırıldı

Viranşehir Savcısı Eyüp Akbulut hakkında HSK Müfettişlerince hazırlanan ön raporu görüşen HSK 2. Dairesi; soruşturma yapılan şahsın geçici olarak görevden uzaklaştırılmasına karar verdi.

Anadolu 20.05.2021, 15:16 20.05.2021, 15:50
Savcı Eyüp Akbulut görevinden uzaklaştırıldı

Viranşehir Savcısı Eyüp Akbulut hakkında HSK Müfettişlerince hazırlanan ön raporu görüşen HSK 2. Dairesi; hakkında soruşturma yapılan ilgilinin bulunduğu hal üzere göreve devamının yargı erkinin nüfuz ve itibarına zarar vereceği kanaatine ulaştığından oybirliği ile hakimler ve savcılar kanununun 77'nci maddesi gereğince geçici olarak görevden uzaklaştırılmasına karar verdi.

Şanlıurfa'nın Viranşehir Cumhuriyet Savcısı Eyyüp Akbulut, koronavirüs tedbirlerine ilişkin genelgelerle ilgili videoyu "Esenlik Bildirisi" başlığıyla sosyal paylaşım sitesindeki hesabından yayınlamıştı. Valilik, sosyal medyada gündem olan Akbulut'un videolarıyla ilgili idari inceleme başlatmıştı.

Genelgeleri eleştirdiği videoda görevden alınmayı göze aldığını dile getiren Akbulut, "Aşı ikna timleri kurulup insanlar aşılanıyor ve onay belgesi adı altında bir belge imzalatılıyor. Benim incelediklerimde biyotıp sözleşmesi, hasta hakları yönetmeliği gibi mevzuatın öngördüğü şartları sağlayan ibareler o metinlerde yer almıyor. Bu metinler hukuken çöp. Çünkü pek çok insanın tereddütleri varken ve bu tereddütler yetkililer tarafından giderilmezken, ortada soruşturma açılmasını gerektirir pek çok iddia varken aydınlatılmış rızanın varlığından bahsedilemez. Aşının prospektüsünde yer alan yan etkiler, ikazlar dahi o metinde yazmıyorken, ortada aydınlatılmış rıza var, denemez. Cumhuriyet savcısı bunları ihbar kabul edip soruşturma yapmak zorunda. Fakat bu dillendirildiği zaman insanlar cesaret edemiyor. Ben işim gereği gerekli cesareti gösteriyorum" diye konuştu.

Yorumlar (1)
Viorel Ciocan 1 ay önce
Arkadaşlar   , TIP bir  bilim dalı hiç bir zaman olmadığı ve olmayacak. Bilimi'n temeli FİZİK.
FİZİK  maddenin kimyasal yapısındaki değişiklikler dışında genel veya geçici yasalara bağlı, deneysel olarak araştırılabilen, ölçülebilen, matematiksel olarak tanımlanabilen madde ve enerji olgularıyla uğraşan tek bilim dalı.Fizik en eski akademik disiplinlerden biridir , ne yazıkki sayın doktorlar fizik dersi hiç bir zaamn sevmediler .
1.Sebep ve Sonuç yasası
2. Termodinamik yasası
3. Sera etkisi yasası:
Doktorlar bu yasaları görmezden geldi ve şimdi sadece onların dogmalarıyla yaşıyoruz ,bulaşıcılık, mutasyonlar, bitmeyen varyantlar.....

 Evrenin motoru fizik yasaları, arkadaşlar .  Fizik  temel  yasaları bir tanesi ; Sebep ve Sonuç ilişkisi.
Sebepi ortadan kaldırır Etkiler yok olur. Hiç bir doktor, bu virüs meydana çıkması sebepi bulamadılar ve hiç bir zaman bulamazlar. Fizik 2 ci  yasası diyorki: Bir fenomeni sebepi bilmiyorsanız tedbir alamasınız.
Suç bir yarasa üstüne atılar ve her şey kapattılar.
Her zaman  bunu yaptılar, suç birşey üstüne atılar, ya bir maymun ya bir kuş ya bir domuz ya bir inek, ve 45 yıl geçti HİV aşısı bulamadılar.
 Her zaman hijyen maskesi mesafesi hakkında konuşulur, ama kimse gerçek nedenden bahsetmiyor.

Üst düzey doktorlar sadece yazdı  makalelerde binlerce yıldır insanların cebinden para çaldı. Evet ne yazıkki  bu bir gerçek.
Kanser hastalıkları,  sadece %8 iyileşiyorlar kalan vefat ediyorlar,  bu ne anlamı geliyor,  uyguladığı tedavi başarısız.
Arkadaşlar  şu anda bir kozmik fekekat karşi karşıya, 11.8 yılda bir Güneş döngüsü oluşur. Bu dönem-de çok şidetli elektromagnetik radyasyon yayılır. Bu elektromagnetik dalgaları enerji taşımaktadır, bu enerji hücre ıçinde boşalmaktadır ve mikro yanıklar oluşuyor.  Her gün farklı farklı frekansa geldi için, hücre ıçinde farklı yerde boşalmaktadır. İste virüs odur.  Sayın doktorlar bunlara mutasyon diyorlar. Biz  ve   tüm yaratıklar  bu enerji yüzünden yaşıyoruz. Enerji olmadan canlılık olmaz.
Doktorlar enerji kavramını asla anlamadılar. Bu kosmik felaket 2019  başladı ve 2024 bitter. Bilim kurumu üyeleri alınan kararlar bu enerjiyi karşı bir faydası yok. Bu enerjiyi karşı  farklı tedbir alamasınız gerikiyor. Eğer  doğru tedbirler alınmasa çok insan ölecektir.
Guneş çarpması  karşı bir aşı asla  bulunmayacak, çünkü bu bir hastalık değil.
Güneşin binlerce yıldır yaptığı şey bu, fazla enerji, canlı hücrenin çalışma parametrelerini bozar.
Bu grafikler sizin yalanları meydana çıkartıyor sayın doktorlar.

Saygılar
 www.iso.ro
23
açık
Namaz Vakti 23 Haziran 2021
İmsak 03:25
Güneş 05:26
Öğle 13:11
İkindi 17:11
Akşam 20:47
Yatsı 22:38
Günün Karikatürü Tümü