Türkiye’deki kavga İslamcı-Batıcı kavgasıdır!

Türkiye’de Tanzimat’tan bu yana devam eden bir kavga var ve kavganın adı “İslâmcı-Batıcı kavgası”dır. Batıcılar Batıya sürülene kadar da bu kavga devam edecektir.

Anadolu 10.09.2021, 20:52 10.09.2021, 21:25

İslâm düşmanlığını kendisine şiar edinen Kemalist rejimin Kemalist evlatları, her fırsatta kinini ve nefretini kusmaktan da çekinmiyor.

Yaklaşık yüz senedir, Müslüman halkı inancından döndürmek adına her türlü zulmü reva gören bu zihniyetin kalıntıları, tiyatro adı altında tesettüre büründürdükleri kızı önce zincirledi sonra zincirini çözüp tesettürünü açtı.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD), Balıkesir Edremit ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıldönümünde tören düzenlediler. Söz konusu törende büyük rezillik gerçekleşti. Tiyatro adı altında tesettüre büründürdükleri kızı önce zincirlediler sonra zincirini çözüp tesettürünü açtılar.

“Hesabını verecekler”

Programdaki bu skandaldan rahatsız olan Edremit Belediye Meclisi Üyesi Murat Tuna, "Türk kadınını zincire vuracak daha anasından doğmadı. Türk kadınını kim zincire vurdu? Neyin hesabını yapıyorsunuz? Onu düzenleyenler kimse, hesabını verecek." diyerek tören alanından ayrıldı.

Tesettürlü Müslüman kadınları adeta ‘zincirli köle’ şeklinde gösterip söz konusu kendi putları, ilahları olunca dil uzatılmasına tahammül edemeyen ve içlerindeki kuduz İslâm düşmanlığını da devamlı aşikâr eden Kemalistler, her geçen gün bu düşmanlıklarını daha da artırıyor.

Kutuplaşmayalım, ayrışmayalım zihniyetinde olan mamacı münafık kesimlere ve Kemalist kesime yeniden hatırlatalım: Türkiye’de Tanzimat’tan bu yana devam eden bir kavga var ve kavganın adı “İslâmcı-Batıcı kavgası”dır.

Batıcılar Batıya sürülene kadar da bu kavga devam edecektir.

Yorumlar (0)
26
açık
Namaz Vakti 20 Eylül 2021
İmsak 05:17
Güneş 06:42
Öğle 13:03
İkindi 16:29
Akşam 19:13
Yatsı 20:33
Günün Karikatürü Tümü