Sapkın Batı Kafasının Prototipi Wilders'ten Müslümanlara Hakaret

Hollandalı Irkçı Wilders, Müslümanlara "terörist, pedofili, kölelerin efendisi" dedi. Halbuki tarihlerine baksalar savaş, kan, işkence ve sapkınlık görecekler.

Batı Alemi 12.08.2017, 17:40 12.08.2017, 17:57
Sapkın Batı Kafasının Prototipi Wilders'ten Müslümanlara Hakaret
Peygamber efendimiz Hz. Muhammet için ağıza alınmayacak hakaretlerde bulunan Geert Wilders, "terörist, pedofili, kölelerin efendisi" gibi kendilerini anlatan ithamlarda bulunarak yine geçmişte olduğu gibi Müslümanlara hakaret ediyor ve "Avrupa'yı Müslümanlardan arındımalıyız sözleriyle videosunu tamamlıyor.
Daha önce İslam ile ilgili ağıza alınmayacak hakaretler eden, Türkiye karşıtı onlara çirkin ifadede bulunan ve hatta Hollanda'da Aile Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın yaşadığı çirkin müdahaleye alkışlarla cevap veren Wilders, 15 Mart Hollanda seçimlerinin ardından bir türlü kurulamayan hükumete karşı yapılma ihtimali bulunan erken seçimler için hazırlandığı iddia ediliyor.

Geçmişleri Katliam ve Kölelik

Halbuki dönüp Avrupa'ya yani kendilerine baksalar geçmişilerinin katliam, pedofili ve kölelik olduklarını görecekler.
Baran Dergisi olarak 24 Kasım 2016'da Avrupa'nın iğrenç yüzünü kaleme almıştık. ABD'nin pedofili olduğunu şöyle yazmıştık:
ABD’de Trump’ın başkan seçilmesinden sonra ülke genelinde başlayan protestolar, geçtiğimiz hafta ortaya saçılan bir skandalın ardından, en azından şimdilik, medyanın gündeminden düştü. ABD’de ve dünyanın diğer birçok ülkesinde medyanın kimin kontrolünde olduğunu göz önüne aldığımızda, son yılların en geniş katılımlı gösterilerinin bir skandalın ardından geri plana itilmesi bize manidar geliyor. “Pizza Gate” olarak isimlendirilen bu skandalın bildik aktörleri, George Soros, Hillary-Bill Clinton, Joe Biden ve Obama gibi üst düzey isimler… Wikileaks’in sızdırdığı bir takım e-postalarla gündeme bomba gibi düşen ve gerekli mesaj malûm mecralara verildikten sonra sümenaltı edilen skandala göre ABD’nin önde gelen simaları, dünyanın bazı bölgelerinden (bilhassa Asya ve Afrika’dan) Amerika’ya getirilen kız çocuklarını, iğrenç dünyalarını neşelendirmek için türlü sapıklıklarına ve akıl almaz vahşiliklerine materyal olarak kullanıyor…

Pizza Gate Skandalı

Meselenin iki mühim boyutu var. Birincisi; global sermayenin baronları ve onların siyasî sahadaki temsilcileri ile ulus-devlet merkezli anlayışın temsilcileri arasındaki savaş, bir yandan devletleri kutuplaştırırken, öte yandan devletlerin içindeki klikleri ayrıştırıyor. FBI, CIA’nın operasyonuna karşı bir atakla “Pizza Gate” skandalını ortaya çıkarabiliyor.

İkincisi ve asıl ehemmiyetli olanı ise bizim her fırsatta dile getirdiğimiz bir hususun bu skandal ile en iğrenç şekilde tekrar fâş olması… Batı, esasında, barbar, vahşi, sapık ve içinde kötülük barındıran her türlü sıfatı kendisine atfedebileceğimiz bir “medeniyet”tir!.. Yahudi-Hristiyan anlayışının “Cermen” kavimleriyle birleşmesine dayanan bu medeniyet, dünyanın kan gölüne dönmesinde başrolü oynamış, nefslerini tatmin uğruna akla gelmedik işkence ve sapıklıkları sergilemekten geri durmamışlardır. Allah’ı inkârın elim neticesi…

Dünyayı Kan Gölüne Çeviren Batı

Tarihi savaş, kan, işkence ve sapıklıklarla dolu olan Batı adamı, menfaatlerine mâni olan kendi kardeşi dahi olsa kanını akıtmaktan imtina etmemiş; mezhep savaşlarını, birinci ve ikinci dünya savaşlarını çıkarmış, başta İslâm coğrafyası olmak üzere tüm dünyanın üzerine bombalar yağdırmıştır ve bugün de aynı cürümleri işlemeye devam etmektedir. Sadece bir bomba ile yüzlerce insanın tarifsiz bir vandallıkla ölmesine sebep olan ve bombaların insanların bedenlerini parçalamasını televizyonlarından zevkle izleyenlerin “Pizza Gate” skandalıyla gün yüzüne çıkan pislikleri bizi hiç de şaşırtmamıştır. Dünyayı bugüne kadar kan gölüne çeviren Batı, 20. Yüzyılın başında ve ortasında olduğu gibi, yine büyük bir karmaşanın arefesinde gibi duruyor. Kendi aralarındaki çatışmalar sebebiyle kendi pisliklerini ortaya döküyorlar. Bugünün geçmişten farkı, kaderin cilvesi olsa gerek, Batı icadı teknoloji sayesinde, ortaya saçılan pisliklerin bütün dünya insanları tarafından anında görülebilmesi…

Bu meseleyi Ömer Emre Akcebe  Çatla Sodom-Gomore Patla Bizans ve Roma başlıklı yazısında ele aldı. TIKLA

 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 29 Kasım 2022
İmsak 06:30
Güneş 08:00
Öğle 12:57
İkindi 15:23
Akşam 17:44
Yatsı 19:09
Günün Karikatürü Tümü