DÜNYANIN DÖRT BİR TARAFINDA MÜCAHİDLER İSLÂMIN ZAFERİ İÇİN CİHAD EDİYOR

Her Müslüman’ın üzerine farzdır Cihad.

Batı Alemi 13.09.2012, 11:56 13.09.2012, 11:50
 DÜNYANIN DÖRT BİR TARAFINDA MÜCAHİDLER İSLÂMIN ZAFERİ İÇİN CİHAD EDİYOR

Her Müslüman’ın üzerine farzdır Cihad. Yaşı kaç olursa olsun, kadın erkek, çocuk yaşlı, kör sağır ve dilsiz özürlü veya özürsüz her Müslüman’ın üzerine Farzdır. Cihaddan kaçma münafık işi, hele şeytani vesveseler ile cihadı küçük görüp kendi geyik muhabbetini, hoşgörücü mavalını yüceltmek gibi işlere girmek Şeytanın bile iğrendiği tiplerin işi. Ve o Resul ki “Kılıçlı bir Peygamberdi” ve gazadan gazaya Müslümanların zaferi için İslâm’ın bayrağını en yükseğe çıkarmak için çalışmıştı. Ve yine O Ashâb’ı Kiram ki vefatlarının son anına kadar bu ulvi emirden geri durmamış İslâm’ın sancağını en uzak diyarlara taşımış ve birçoğu İslâm düşmanlarının kılıç darbeleri, suikastları ve içteki ihanet şebekelerinin tuzakları ile şehid olmuşlardır. Evet, günümüz mücahidleri de “Önderin Seriyyesi’nin izinde olmak üzere” düşmana ölümcül akınlar düzenlemekte ve İslâm düşmanlarının ve onların yerli işbirlikçisi çanak yalayıcılarının yüreklerine korku salmaktadırlar. Bu korku nedeniyledir ki zaman zaman kendini bilmez üçbeş “ılıman İslâm” taifesinden yavşak hoca çıkıp “canım sizde kâfirleri çok korkutuyorsunuz, sizden çok korkuyorlar, biraz yumuşasanız” gibi akla zarar ifadeler ile Müslümanları katleden bu katillere karşı Mücahidlerin hoşgörülü olmasını istiyorlar. Niçin? Bir kaç yüz milyon kişi daha ölsün diye mi? Milyonlarca Müslüman kadın tecavüzlerden yeniden geçirilsin diye mi, yüz binlerce çocuk kaçırılıp Hıristiyan ve Yahudi ailelerde büyütülsün diye mi? Bu toprakların yer altı ve yerüstü kaynakları emperyalistler tarafından daha rahat sömürülsün diye mi? Niçin?

“Afganistan'ın başkenti Kabil'de diplomatik temsilciliklerin bulunduğu bölgede patlama meydana geldiği bildirildi. Yerel kaynaklar, 2500 yabancı askerin bulunduğu Uluslararası Güvenlik Destek Gücü (ISAF) ve ABD Büyükelçiliği yakınında füze saldırısı yaşandığını ifade diyor. Reuters, patlamanın NATO askeri bölgesinde de duyulduğunu ve askeri üslerin alarma geçirildiğini bildirdi.Patlamada 10 kişinin öldürüldüğü açıklandı.   (08.09.2012)

“Kafkasya Emirliği Mücahidleri, Çarşamba günü yerel Emirlik zamanıyla 13:00 sularında KE Ğalğayçö (İnguşetya) Vilayeti Şunza ilçesi Dattıh bölgesinde önce ev yapımı bir bomba patlatarak daha sonra da saldırıya geçerek Rus işgalcilerinin bir konvoyunu vurdu. Saldırıda en az 6 düşman askeri öldürüldü, 2 si ağır olmak üzere 9'dan fazla düşman askeri yaralandı. Rusların bildirdiğine göre çok sayıda Rus askeri aracı imha edildi ya da hasar gördü.”(05.09.2012, kafkazcenter)

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 30 Ocak 2023
İmsak 06:43
Güneş 08:10
Öğle 13:22
İkindi 16:00
Akşam 18:24
Yatsı 19:47
Günün Karikatürü Tümü