Batıcı eğitim sisteminin neticesi: Abdulkadir Aksu Anadolu Lisesi’nde rezillik!

Abdulkadir Aksu Anadolu Lisesi’nin öğrencileri, alkol ve her türlü edepsizliğe özendiren “Çakal” mahlaslı rapçinin şarkısı eşliğinde gecenin bir vakti dans ediyor. Okulun resmî Instagram hesabı da çok güzel bir şeymiş gibi bu rezilliği paylaşıyor.

Eğitim 12.06.2022, 18:09 15.06.2022, 13:26
Batıcı eğitim sisteminin neticesi: Abdulkadir Aksu Anadolu Lisesi’nde rezillik!

İstanbul-Esenyurt'ta bulunan Abdulkadir Aksu Anadolu Lisesi’ndeki talebeler, okul yönetiminin rızasıyla Batılıları aratmayan mezuniyet partisi verdi.

Abdulkadir Aksu Anadolu Lisesi’nin öğrencileri, alkol ve her türlü edepsizliğe özendiren “Çakal” mahlaslı rapçinin şarkısı eşliğinde gecenin bir vakti dans ediyor. Okulun resmî Instagram hesabı da çok güzel bir şeymiş gibi bu rezilliği paylaşıyor. Beyin göçüne gerek yok! Türkiye'deki eğitim sistemi zaten Batılı insan yetiştiriyor!

Yorumlar (3)
batili talebe 6 ay önce
ogrencilerin pardon talebelerin mezuniyetine bile karisip batili olarak goruyosaniz sizi arabistan topraklarina alabiliriz orda bu tur seyler gormezsiniz
ABDULKADİR AKSU LİSESİ ÖĞRENCİSİ 6 ay önce
Okulun öğrencisiyim yalan haber yapmaya utanmıyosunuz bide gazateciyiz diye geçiniyosunuz . Ne ahlaksızlığı pardon ayrıca zaten batılı olmamızı gerektiren bir durum yok batılıyız. Siz ilk önce ahlak tanımını kendinize öğretin gazete sayfası olarak .sonra laf yetiştirirsiniz bizi bu ülkenin geleceği yapmaya çalışan okullara ...
Saime 6 ay önce
Hiçte bile boş haber yapmayın gençler orada sadece eğlenşyor
Namaz Vakti 27 Kasım 2022
İmsak 06:28
Güneş 07:58
Öğle 12:57
İkindi 15:23
Akşam 17:45
Yatsı 19:10
Günün Karikatürü Tümü