Gereken yapılmadığı için İslam düşmanları azdıkça azıyor

Kadir Has Üniversitesi öğrencilerinden LGBT savunucusu Kardelen Güder, Mustafa Kemal’in Kabe’ye oturduğunu gösteren bir fotoğraf paylaşarak İslami değerlerle alay etti.

Eğitim 03.06.2022, 10:08 03.06.2022, 17:30
Gereken yapılmadığı için İslam düşmanları azdıkça azıyor

Son zamanlarda İslami değerleri alanlar, İslam’a küfredenler artmaya başladı. Bu azgın güruh içlerinde tuttukları nefret ve kini artık aşikâr etmekten imtina etmiyor.

Burada mesele bu sinekleri cezalandırmaktan ziyade bataklığı kurutmak. Kemalist rejim var olduğu müddetçe bu sinekler olmaya devam edecek. Fakat bataklık kurutulana kadar da sineklerle de mücadelemiz sürecek. Malum, üniversitelerdeki Müslüman gençlerin hareketsiz kalışları, bu tür hadiselere anında müdahale edememesi, gerekeni gerektiği yerde yapamaması, İslam düşmanlarını daha da çok azdırıyor, yaptıkları yanlarına kar kalıyor ve herhangi bir cezaya da muhatap olmuyor.

Bu hadsizlerden biri de Kadir Has Üniversitesi öğrencilerinden Kardelen Güder ve arkadaşları.

LGBT savunucusu olan Kardelen Güder, Mustafa Kemal’in Kabe’ye oturduğunu gösteren bir fotoğraf paylaşarak İslam ve değerleriyle alay etti.

Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi'nde “Kutsal İnek Bayramı” adı altında İslam'a hakaret edilmesinin ardından, Kadir Has Üniversitesi’nden başka bir İslam düşmanlığı vuku buldu.

Kadir Has Üniversitesi öğrencilerinden Kardelen Güder ve arkadaşları, İslam'ı alaya aldıkları bir kareyi sosyal medyada paylaştı.

Güder'in 'Canım ailem iyi ki varsınız' yazdığı ve arkadaşlarının da bulunduğu paylaşımda, Mustafa Kemal’in, Kabe'nin üzerine oturduğu görsel yer aldı.

Kardelen Güder'in yoğun tepkiler sonrası sosyal medya hesabını kapattığı görüldü.

İslam’a nefretlerini inadına kusmaktan çekinmeyen bu azgın güruha karşı yaptırımlar belli ki olmuyor yahut hafif geliyor. Kemalist ideolojiye hizmet eden hukuk sistemimiz kendi dinimize sahip çıkmaktan da çok uzak. Yine bu iş şuurlu Müslümanlarda bitiyor. Okullarda İslam’a düşmanlıklarını sergileyenlere en güzel cevabı da şuurlu Müslümanlar vermelidir.

Gençler dinsizleşiyor

Ayrıca İslam ahlakını taşıyan fertler yetişmediği için gençler dinsizleşiyor, dinsizleşmenin de ötesinde dine saldıracak şekilde gavurlaşıyor. M. Kemal’i öven, yere göğe sığdıramayan “Kemalist Müslümanlar”, acaba Kabe’nin üzerine oturmuş M. Kemal figüründen gocunuyor mu, eserleri olan bu gavurlaşmış gençlerle gurur duyuyorlar mı?

Savcılık soruştuma başlattı

Kabe ile Mustafa Kemal’in yanyana getirilmesini Mustafa Kemal’e hakaret olarak algılayan Kemalist rejim harekete geçti.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Kâbe görselinin üzerine Mustafa Kemal'in fotoğrafını koyan Kadir Has Üniversitesi öğrencilerinden Kardelen Güder'e, 5816 sayılı kanun kapsamında "ATATÜRK'E HAKARET"ten soruşturma başlattı!!!

Savcılık şüphelinin tespiti ve gözaltına alınması için İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'ne talimat verdi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 28 Kasım 2022
İmsak 06:29
Güneş 07:59
Öğle 12:57
İkindi 15:23
Akşam 17:45
Yatsı 19:10
Günün Karikatürü Tümü