ODTÜ'lü "öğrenci"ler çıplak fotoğraflarını yayınlıyor!

ODTÜ'nün kapatılması için daha ne bekleniyor? Halk artık iktidardan maddi hizmet istemiyor, ahlaki hizmet istiyor. Memleket elden gidiyor ama iktidar hala, yol, köprü, bina derdine düşmüş. ODTÜ gibi ahlaksızlığın üretildiği, eğitimle hiçbir alakasının kalmadığı, memlekete hain ve ajan yetiştiren, ahlâksızlık pompalayan yerlerin ciddi bir şekilde tetkik ve teftiş edilmesi, ahlaksızlığa meydan verilmemesi gerekmiyor mu? İktidar kumdan, çakıldan, çimentodan başını kaldırıp bir de buradaki vahim durumu görmeli!

Eğitim 07.08.2022, 12:34 07.08.2022, 12:42
ODTÜ'lü "öğrenci"ler çıplak fotoğraflarını yayınlıyor!

Orta Doğu ve Teknik Üniversitesi'nden mezun olan bazı ahlaksız öğrenciler "Odtufans" isimli bir web sitesi kurdu. Öğrencilerin açtığı sitede, belirli bağış miktarına ulaşıldıkça sansürlü çıplak görüntüler sansürsüz bir şekilde yayınlanıyor.

Para için namuslarını satan bu fahişeler, sitenin girişinde, kadınların kendi bedenlerini istediği gibi kullanabileceğini vurguluyor ve “Bu site ile kadın bedeninin politikleştirilmesine karşı bilinçlendirme kampanyası yapıyoruz. Kadın kendi bedeni üzerindeki tek karar merciidir. Bedenin politikleştirilmesine ve sansürlenmesine karşıyız.” gibi absürtçe bir ifade kullanıyor. 

Halk artık iktidardan maddi hizmet istemiyor, ahlaki hizmet istiyor. Memleket elden gidiyor ama iktidar hala, yol, köprü, bina derdine düşmüş. ODTÜ gibi ahlaksızlığın üretildiği, eğitimle hiçbir alakasının kalmadığı, memlekete hain ve ajan yetiştiren, ahlâksızlık pompalayan yerlerin ciddi bir şekilde tetkik ve teftiş edilmesi, ahlaksızlığa meydan verilmemesi gerekmiyor mu? İktidar kumdan, çakıldan, çimentodan başını kaldırıp bir de buradaki vahim durumu görmeli!

Bunun ise, mevcut Batıcı düzende mümkün olamayacağı aşikâr. Sistem yerinde durdukça sadece ODTÜ üzerinden bir temizlik operasyonu yapmaya kalkmak bataklıkta sinek avlamaktan başka bir mânâya gelmeyecektir. 

Kaynak: Baran Haber
Yorumlar (3)
Milli İnkılâp 2 ay önce
"Odtü gibi okul açın" diyen bî idrak odtü'yü siz mi açtınız ki saçma sapan konuşup insanları tahkir ve tezyif ediyorsun. ODTÜ'yü demokrat parti döneminde Amerikalılar açtı yani siz açmadınız. Odtü'deki bütün öğrenciler de senin devrimbaz zihniyetinde değil orada milletçi memleketçi Müslüman Türk gençleri de var sizin gibilerin orada çok görünmesi örgütlü azınlığın örgütsüz çoğunluğa hükmetme kanunundan ileri geliyor. Asıl senin gibiler marş marş Yunanistan'a burası kan bedeli ödenmiş MÜSLÜMAN TÜRK YURDU...
Mu 2 ay önce
Odtü gibi kaliteli bir okul açmayı becerin önce de sonra laf edersin.. yAllah arabistana :)
merve sezgin 2 ay önce
Kaliteli dediği de bedenini pazara çıkaran f.......r :) Sizin hiç mi değerleriniz ahlakınız namusunuz dininiz imanınız yok? Hayvanlar gibi yaşıyorsunuz!
19
az bulutlu
Namaz Vakti 04 Ekim 2022
İmsak 05:32
Güneş 06:56
Öğle 12:58
İkindi 16:13
Akşam 18:50
Yatsı 20:09
Günün Karikatürü Tümü