Erdoğan'dan asgari ücret açıklaması: İnşallah müjdeli haberi paylaşırız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, asgari ücrete yapılacak ara zamla ilgili, "Asgari Ücret Tespit Komisyonu çalışıyor. Biliyorum ki komisyon, en ideal seviyeyi belirleyecek. Biz de inşallah müjdeli haberi emekçilerimizle paylaşırız" ifâdelerini kullandı.

Ekonomi 01.07.2022, 17:14
Erdoğan'dan asgari ücret açıklaması: İnşallah müjdeli haberi paylaşırız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, asgari ücrete yapılacak ara zamla ilgili, "Asgari Ücret Tespit Komisyonu çalışıyor. Biliyorum ki komisyon, en ideal seviyeyi belirleyecek. Biz de inşallah müjdeli haberi emekçilerimizle paylaşırız" ifâdelerini kullandı...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, milyonlarca çalışanın beklediği asgari ücret zammına ilişkin: "Asgari Ücret Tespit Komisyonu çalışıyor. İnşallah arkadaşlarımız çalışmayı efradını cami ağyarını mani bir şekilde bitirirler. Biliyorum ki Asgari Ücret Tespit Komisyonu en ideal seviyeyi belirleyecek. Biz de inşallah müjdeli haberi işçilerimizle, emekçilerimizle paylaşırız. Hiçbir vatandaşımızı enflasyona ezdirmeme sözümüz, kararlığımız var. Şartlara göre ne yapılması gerekiyorsa onu yapmaya devam edeceğiz." dedi.

Yorumlar (0)
28
açık
Namaz Vakti 10 Ağustos 2022
İmsak 04:22
Güneş 06:02
Öğle 13:15
İkindi 17:06
Akşam 20:18
Yatsı 21:50
Günün Karikatürü Tümü