Akıncılar Kadıköy’de Yunan tohumlarına müdahale etti

Peygamber Efendimiz’e hakaret eden bir alçağı desteklemek üzere toplanan Yunan tohumlarına, ellerinde İbda bayrağı bulunan birkaç Müslüman genç müdahale etti. İslam’a ve Müslümanlara hakaret edilmesine izin vermeyen gençler, “Kimse burada yaşayıp da Allah’a Peygambere düşmanlık edemez, Müslümanlara sövemez” dedi. Yunan tohumlarını, Akıncı gençlerin elinden polis kurtardı.

Genel 17.12.2022, 17:47 18.12.2022, 15:24
Akıncılar Kadıköy’de Yunan tohumlarına müdahale etti

İslam düşmanı Yunan tohumları Peygamber Efendimiz'e hakaret eden alçak Uğur Kutay’e destek vermek için çöplükleri olan Kadıköy’de toplandı.

Eylemde toplanan Fikir Kulüpleri Federasyonu (FKF), Türkiye Komünist Gençliği, Sol Genç, TKH Gençliği, Müslümanları hedef aldı.

Eylemde, Sosyalist Güç Birliği, “Tarikatlar ve cemaatler kapatılacak: Laiklik kazanacak”, “Tarikat, cemaat düzenine son”, “Yobazlardan hesabı emekçiler soracak”, “Karanlığa teslim olmayacağız”, “Yobazlardan hesabı kadınlar soracak”, “Tarikat cemaat hepsi kapatılsın”, “Gerici hırsız halk düşmanı AKP” sloganları attı.

Ellerinde İbda bayrağı olan 5 akıncı genç ise, binlerce Yunan artığının arasına tıpkı Malazgirt’te Sultan Alparslan’ın Bizans askerlerinin sayısına bakmadan savaşa girmesi gibi daldı. İslam’a ve Müslümanlara hakaret edilmesine izin vermeyen gençler, “Kimse asırlarca Müslümanların başkentinde yaşayıp da Allah’a Peygambere düşmanlık edemez, Müslümanlara sövemez” dedi.

Bizans artıklarını Akıncı gençlerin elinden polis kurtardı.

Yorumlar (3)
EkremErkek 2 ay önce
Allah razı olsun.İslama ruhumuz feda.Allah itikadinizi artırsın
Murat tek 2 ay önce
Allah razi olsun genclerden
Orhan 2 ay önce
Allah razı olsun, Ellerine sağlık. Tüm müslümanlar böyle yürekli olsa ,olabilsek bı tane kefere ortalıkta pislik yapamaz .
Namaz Vakti 08 Şubat 2023
İmsak 06:35
Güneş 08:01
Öğle 13:23
İkindi 16:09
Akşam 18:36
Yatsı 19:56
Günün Karikatürü Tümü