Biraz da kaybolan ahlakı arayın!

Önce RTÜK’e soralım: Kanalizasyondan beter bu kanallara müdahale edecek hiç mi bir şey bulamıyorsunuz? Sonra da Müge Anlı ve yoldaşlarına soralım: Kocasının asker arkadaşına kaçan kadını aramayı bırakın da şu bizim ahlak nereye gitti, biraz da onu arayın!

Genel 26.03.2022, 16:16 29.03.2022, 12:22
Biraz da kaybolan ahlakı arayın!

Show TV’de Didem Arslan Yılmaz’ın, Atv’de Esra Erol ve Müge Anlı’nın, Star TV’de Serap Paköz’ün ve Fox TV’de Fulya Öztürk’ün sundukları programlar tüm Türkiye’nin malumu.

Bilindiği üzere karı koca kavgalarından, birbirlerini aldatanlara, birbirlerini tehdit edenlerden kaçanlara, gizli evliliklere, tecavüzlerden tacizlere, cinayetlerden adam kaçırmalara ve akla hayale gelmeyecek ahlaksız işlere kadar her türlü pislik bu programlarda ortaya dökülüyor…

Nice mahrem hadiseler, nice aile sırları bu programlarda faş ediliyor, tüm değerler alaşağı ediliyor.

Emniyetin çözeceği tüm vakalar, reyting uğruna suçlusu önceden belli olduğu halde ekranlarda günlerce, haftalarca dolaşıyor, tüm Türkiye’ye duyuruluyor, ardından büyük bir iş başarılmış gibi suçlu hapse gönderiliyor ve ahlaksızlık normalleştiriliyor.

Bu sunucular çok büyük ahlak abidesiymiş gibi de seviyesizce ahlak dersleri veriyor, ekranlara kilitlenmiş ne kadar aile varsa hepsine kendi fikirlerini ajitasyon ile enjekte ediyor.

Sanki medeniyet gelmemiş, hiçbir din, dil, değer ve kültür bizim topraklara uğramamış gibi Müslümanların havsalasının almayacağı her türlü rezillik ekranlarda dönüp duruyor, bir denetleme mekanizması da buraya bir türlü uğramak bilmiyor.

Önce RTÜK’e soralım: Kanalizasyondan beter bu kanallara müdahale edecek hiç mi bir şey bulamıyorsunuz?

Sonra da Müge Anlı ve yoldaşlarına soralım: Kocasının asker arkadaşına kaçan kadını aramayı bırakın da şu bizim ahlak nereye gitti, biraz da onu arayın!

Haber: M. Taha İnci

Kaynak: Baran Haber
Yorumlar (11)
Tuçe kaplan 9 ay önce
Bende bu programların kapatılmasını istiyorum
Ahlak dışı olaylar gore göre duya duya artık basitlesmeye başladı.
Türk olmaktan utanır hale geldim
Aysima 9 ay önce
Bu tür programların insanların zaten bozulmaya meyelli pskolajisini iyice altüst ediyor kaldırılması gereken prokramlar hala oynatiliyor ya hayret bir an evvel kaldırılsın yayindan
Ayşe bilbay 9 ay önce
Kesinlikle doğru bulmuyorum pisikolojisi alt üst oluyor suçlu yada suçsuz herkesin mahremiyeti var ifşa edilemez en büyük ayıp bu dur herkesin kirli çamaşırlarını ortaya dökmek islamiyet te yeri yoktur iş başardıklarını saniyorlar o insanların akraba eş dost hep izliyor ayıp yaa
Gülsüm 9 ay önce
Böyle programlar istemiyoruz
Öznur 9 ay önce
Bu tür programlar istemiyoruz
Sümeyye karataş 9 ay önce
Bende bu tür programların hatta aile sırlarını deşifre eden canak tutan kanalların kapatılmasını istiyorum. İnsanlar neyi çok duyar görürse normrlleşir diye düşünüyorum bu tür yayınların kaldırılmasını yasaklanmasını istiyorum.
Hafsa 9 ay önce
Böyle program istemiyoruz !!!Allahım ıslah etsin bu tür kişileri
Müzeyyen özer 9 ay önce
Bencede yayından kaldırılsın rtük ne işe yarıyor ahlaksız dizboyu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Namaz Vakti 08 Aralık 2022
İmsak 06:37
Güneş 08:09
Öğle 13:01
İkindi 15:22
Akşam 17:43
Yatsı 19:09
Günün Karikatürü Tümü