Birol Şahin: Düzce Barosu beni istifaya davet etmiş! Tabii canım sizi mi kıracağım

Düzce'nin Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, kendisini istifaya davet eden İslam düşmanı Düzce Barosu’na “Düzce Barosu beni istifaya davet etmiş! Tabii canım ne demek, sizi mi kıracağım! Yapmış olduğum paylaşımda İSLAMİ bir hassasiyeti belirttim.” dedi.

Genel 06.05.2022, 13:07
Birol Şahin: Düzce Barosu beni istifaya davet etmiş! Tabii canım sizi mi kıracağım

Düzce'nin Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, alkollü içeceklerin üretilmesinin, satışının ve tüketilmesinin yasaklanması çağrısı yapmıştı. Kadın Voleybol Takımı oyuncularının kıyafetlerini eleştirdiği için MHP'den 2020 yılında ihraç edilen Şahin, Milli Piyango, Spor Toto, Loto, İddaa, Ganyan gibi kumar oyunlarının durdurulması gerektiğini de kaydetmişti.

Birol Şahin’in Müslümanca tavrı sebebiyle Düzce Barosu istifaya davet etti.

Şahin yaptığı son açıklamada, “DÜZCE BAROSU beni İSTİFAYA davet etmiş! Tabi canım ne demek, sizi mi kıracağım! Bunlar sözde HUKUKCU, sözde HUKUK okumuşlar! Yapmış olduğum paylaşımda İSLAMİ bir hassasiyeti belirttim. DÜZCE BAROSU bundan çok zorlanmış olacak ki, benim hakkımda uzunca bir açıklama yapmış, bayağı döktürmüşler! Azıcık HUKUK okuyan, azıcık HUKUKTAN anlayan, benim yaptığım paylaşımın HAKARET İÇERMEDİĞİNİ, suç unsuru oluşmadığını anlar. Bunlar anlamamışlar! Benim açıklamama cevap veren Düzce Barosunun, VATAN HAİNLERİNE ve TERÖRİSTLERE karşı bir açıklaması olmuş mu? DÜZCE BAROSUNUN hangi zihniyeti taşıdığını anlayan var mı? DÜZCE BAROSUNA tavsiyem, HUKUKU yeniden okusunlar, iyi bir hukukçudan DERS alsınlar, KUR'AN-ı kerimi açıp ALLAH'U teala'nın TESETTÜR ile ilgili AYETLERİNİ iyice okusunlar. Anlamazlarsa, anlayan birine sorsunlar! DÜZCE BAROSU şunu da bilsin ki, beni HALK seçti, göndereceklerse de HALK gönderir! Bakalım anlayabilecek misiniz?” dedi.

Yorumlar (1)
Ail 8 ay önce
Ak parti bu düşüncede olan siyasetçi bırakmadı buda son galiba
Namaz Vakti 08 Aralık 2022
İmsak 06:37
Güneş 08:09
Öğle 13:01
İkindi 15:22
Akşam 17:43
Yatsı 19:09
Günün Karikatürü Tümü