Bu ahlaksızlığa kim dur diyecek? Bingöl’de aleni fuhuş yapılıyor

Bingöl Genç Karayolu’nda bir grup fahişe yolları mesken tutarak fuhuş yapıyor. Uzun süredir devam eden bu ahlaksızlığa karşı herhangi bir önlem alınabilmiş değil.

Genel 16.04.2022, 13:01
Bu ahlaksızlığa kim dur diyecek? Bingöl’de aleni fuhuş yapılıyor

Bingöl-Genç Karayolunda son zamanlarda sık sık fuhuş yapıldığına dair gündeme düşen vahim iddialar kamuoyu tarafından büyük tepki çekiyor.

'Şemsiyeliler' adlı bir grup fahişenin yolları mesken tutarak fuhuş yaptığı ve bunu uzun bir süredir devam ettirildiği vatandaşlar tarafından dile getiriliyor.

Konuyla alakalı Bingöl halkı, Bingöl gibi bir şehirde aleni yapılan bu ahlaksızlığın bir an önce önüne geçilmesini istiyor. Özellikle genç nesiller üzerinde büyük oranda olumsuz etki oluşturacağına dikkat çekilirken, Bingöl şehrinin böyle yüz kızartıcı haberlerle gündeme gelmesini istemediklerinin altı çiziliyor.

Bu ahlaksızlıklar ne kadar daha sürecek?

Bu tür vahim hadiselerin bir an önce Bingöl gündeminden düşmesinin gerektiğini vurgulayan Bingöllü birçok vatandaş gerekli mercilerin harekete geçmesini beklediklerini ifade ediyor. Konuyla alakalı Bingöl Genç Medya’ya ulaşan ve endişelerini dile getiren vatandaşlar "Mübarek Ramazan ayının atmosferi soluduğumuz şu günlerde özellikle genç nesiller de gittikçe değerini kaybeden ahlaki yozlaşma son zamanlarda arttı. Bingöl-Genç kara yolu üzerinde para karşılığı fuhuş yapan şemsiyeli kadınlar peyda oldu. Bu olay bozulmaya yüz tutmuş ahlaki değerleri temelden yıkacak gibi görünüyor. İlk defa şehirde aleni bir şekilde görülen bu ahlaksız davranışın arkasında başka nedenler mi var? Şehir de bi fuhuş evi mi açılmak istenmektedir? Mütedeyyin Bingöl toplumu bu konuda endişeli. Nesillerin bozulmaması için halk, yetkililerden alacağı tedbirleri bekliyor." diyerek bu vahim hadisenin bir an önce önüne geçilmesi istedi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 28 Kasım 2022
İmsak 06:29
Güneş 07:59
Öğle 12:57
İkindi 15:23
Akşam 17:45
Yatsı 19:10
Günün Karikatürü Tümü