Elazığ’da Büyük Aile Buluşması: LGBT sapkınlığına dur de!

Elazığ’da 21 farklı Sivil Toplum Kuruluşu bir araya gelerek LGBT’ye karşı “Büyük Aile Buluşması Elazığ” programı tertiplendi. Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen programa Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu, dernek başkanları ve üyeleri başta olmak üzere birçok kişi katıldı.

Genel 18.12.2022, 18:33 18.12.2022, 18:34
Elazığ’da Büyük Aile Buluşması: LGBT sapkınlığına dur de!

Elazığ’da 21 STK’nın birleşimiyle sapkın LGBT’ye karşı “Büyük Aile Buluşması” programı düzenlendi.

Elazığ’da 21 farklı Sivil Toplum Kuruluşu bir araya gelerek LGBT’ye karşı “Büyük Aile Buluşması Elazığ” programı tertiplendi.

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen programa Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu, dernek başkanları ve üyeleri başta olmak üzere birçok kişi katıldı.

Program Kuranı Kerim Tilaveti ile başladı.

Memur Sen İl Temsilcisi İbrahim Bahşi, küresel oyunlara dur demek için meydanlarda olduklarını belirtti. Bahşi, “Çocuklarımıza, gençlerimize yönelik LGBT propaganda ve dayatmasına dur denilmesi için bir araya geldik. Rehavetin farkında mıyız, LGBT propaganda ve dayatması her yerde. Dijital platformlarda eşcinsellik yapılmayan içerik neredeyse yok. Sosyal medyada LGBT içerikleri teşvik ediliyor. Bizlerin aile hassasiyet sansürleniyor, sanat dünyasında spor dünyasında eş cinsellik propagandası üzerinden prim yapanlardan geçilmiyor. İnsanın tabiatını aile düzeninden bozmaya yönelik bu küresel oyuna ve dayatmalara dur demek için buradayız” dedi.

Eğitime Destek Platformu Elazığ Temsilcisi Şahin Kara, insanlığının nesline engel olan bir hareket karşı çıkmak için bir araya geldiklerini kaydederek şunları söyledi: “Allah’ın kitabında lanetlediği bir harekete karşı buradayız. İnsanın birinci görevi neslin devamını sağlamaktır. İnsanlara yutturulmaya çalışan insan neslinin harabına neden olacak bir eylemin karşısında durmak için toplandık.”

ELHAK Platformu Dönem Sözcüsü Erdal Zengin, Dünyada LGBT eğilimli sapkın zihniyetin aile kuruma karşı yürüttüğü kampanyalar ve baskıcı kuşatmalar aile temelini sarsmakta olduğunun altını çizdi. Zengin, “Evlilik dışı ilişkilerin, nikahsız birlikteliklerin normalleştirildiği ahlaksız bir sürecin son aşaması olan bu azgınlık insan fıtratını yok sayan insanlığı yok oluşa sürükleyen şeytani küresel bir projedir. Tüm dünya genelinde LGBT eğilimli sapkın zihniyetin aile kurumuna karşı yürüttüğü kampanyalar ve baskıcı kuşatmalar aile kurumunu temelinden sarsmaktadır” dedi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 06 Şubat 2023
İmsak 06:37
Güneş 08:03
Öğle 13:23
İkindi 16:07
Akşam 18:33
Yatsı 19:54
Günün Karikatürü Tümü