Harun Çetin: Müslümanlar uzun zamandan beri sistemle kavgayı bıraktı

Harun Çetin, “Bu dinsiz olmak değildir, din düşmanlığıdır ve tek çaresi kılıçtır yani sistemdir. Müslümanlar uzun zamandan beri sistemle kavgayı bıraktı, şahıslarla kavga ediyorlar.” dedi.

Genel 28.04.2022, 22:00
Harun Çetin: Müslümanlar uzun zamandan beri sistemle kavgayı bıraktı

Alkol masasında kadeh tokuşturdukları anları 'Kadir Gecesi özel' notuyla paylaşan Pegasus çalışanlarına Harun Çetin hoca da tepki gösterdi.

Harun Çetin, ortaya çıkan ve her geçen gün azıtan İslam düşmanlarının Kemalist sistemin beslenmesinden kaynaklandığını ve Müslümanların asıl savaşının Kemalist sistemle olması gerektiğini söyledi.

Harun Çetin, “Bu dinsiz olmak değildir, din düşmanlığıdır ve tek çaresi kılıçtır yani sistemdir. Müslümanlar uzun zamandan beri sistemle kavgayı bıraktı, şahıslarla kavga ediyorlar. Evvelden İslam nizamını talep edenler azınlıktayken, dine saldıranların soluğu kesilirdi. Şimdi güya güçlü olan Müslümanların diniyle, akidesiyle, namusuyla devamlı dalga geçiyorlar. Ama Müslümanlar sadece seyrediyor, küfrediyor. Çünkü bize hedef olarak piyonları gösterip onlarla kavga ettiriyorlar, şahı devirmek gibi bir plan Müslümanların gündeminden çıktı. Halbuki yıkılması gereken şahtır, şah mat olunca piyonların hepsi otomatik olarak sandığa kaldırılır zaten. Sistem kavgasına geri dönülmeden bir mahalle kadar hükmümüz olmayacaktır.” dedi.

Yorumlar (0)
23
açık
Namaz Vakti 27 Eylül 2022
İmsak 05:24
Güneş 06:49
Öğle 13:00
İkindi 16:21
Akşam 19:01
Yatsı 20:21
Günün Karikatürü Tümü