Konseri iptal edilen ahlaksız sanatçıya Kültür ve Turizm Bakanlığı sahip çıktı

Müslümanların tepkileri ile Isparta'daki konseri iptal edilen ahlaksız sanatçı Melek Mosso ve Gezi destekçisi Ceylan Ertem Kültür ve Turizm Bakanlığı sponsorluğunda İstanbul, Şişhane'de konser verecek.

Genel 29.05.2022, 00:14 29.05.2022, 10:28
Konseri iptal edilen ahlaksız sanatçıya Kültür ve Turizm Bakanlığı sahip çıktı

Müslümanların tepkileri ile Isparta'daki konseri iptal edilen ahlaksız sanatçı Melek Mosso Kültür ve Turizm Bakanlığı sponsorluğunda İstanbul, Şişhane'de 1 Haziran'da açık hava konseri verecek.

Bakanlığın sponsorluğunda Şişhane'de yapılacak konserlerde Gezi ayaklanmasına desteği ile bilinen Ceylan Ertem de 2 Haziran'da sahne alacak.

Ceylan Ertem, Müslümanların Melek Mosso'ya tepki göstermesinin üzerine Melek Mosso'yu desteklemişti.

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın görevi ne?
Mehmet Nuri Ersoy Bey'e sormak lazım Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın görevi ahlaksız ve Gezi destekçisi sanatçılara sponsor olarak sahip çıkmak mıdır?

Söz konusu konserlerin afişleri:

Yorumlar (2)
Abdullah Cömert 9 ay önce
Güyâ mânevî değerlere önem verme iddiâsındaki Hükümetin Kültür ve Turizm Bakanlığından toplumun ahlâk değerlerine katkı beklemeyi giderek rüya kategorisinde değerlendirmek yerinde olacak anlaşılan.
AdAk 9 ay önce
Kültür Bakanlığı ait olduğu kültür ve geleneklerine bağlı milletinin değerlerine sahip çıkanlar. Değerlerimize ağır hakaretler eden ve değer yargılarımızla alay eden kim olursa olsun dışlanmalıdır. Fikir başka, alay edip alay edenlerle bir olup desteklemek ayrı. Kimse kusura bakmasın. Fitneyi bastırmak için yapmış Bakanlık, ama örnek teşkil ettiği için sahiplenmesini doğru bulmadım nokta
Namaz Vakti 27 Ocak 2023
İmsak 06:45
Güneş 08:13
Öğle 13:22
İkindi 15:57
Akşam 18:21
Yatsı 19:43
Günün Karikatürü Tümü