Muharrem İnce bütün kursları ve yurtları yıkacakmış!

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 6 yaşındaki çocuğun evlendirilmesi iddiası üzerinden nefretini İslam'a kustu ve "Bunların yurtları ile kursları var, dozerle hepsini yıkacağız." dedi.

Genel 09.12.2022, 15:00 09.12.2022, 15:16
Muharrem İnce bütün kursları ve yurtları yıkacakmış!

6 yaşındaki çocuğun evlendirilmesi iddiası üzerinden İslam'a kinini kusan Allahsızlar cami duvarına işemeye devam ediyor.

Diyarbakır’a gelen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Orada konuşan İnce, istismar iddiaları üzerinden İslam’a kin ve nefretini kustu:

“Toplumu derinden üzen tiksindiren ve utandıran, Türkiye Cumhuriyeti’nin de aleyhinde dışarıda karikatürler çizdiren bir olay. 6 yaşında kız çocuğunun evlendirilmesi; bundan hepimiz utanmalıyız. Öyle bir iğrençlik, adilik ve insanlık dışı olay olamaz. 6 yaşındaki çocuklar daha tam konuşmasını tamamlayamaz. Eksik cümleler kurar. Burada net kökünden çözebiliriz. Resmi nikahı olmayana, dini nikah kıyana ağır hapis cezası vereceksin. Fazla uzatmaya gerek yok. Hangi imam kıymış bu nikahı, hangi polis, savcı ve doktor göz yummuş, görmezden gelmişse tıkacaksın hapse. Ağır hapis cezası vereceksin. Resmi nikahı olmadan dini nikah kıyılmaz, nokta. Nasıl çözülür hep birlikte göreceğiz.

"DOZERLE HEPSİNİ YIKACAĞIZ"

‘Aman cemaatlerden oy kaybederiz’ korkusuyla hareket eden siyasetçilerle bu iş çözülmez. Memleket Partisi olarak milletimize teklifimizdir. Resmi nikahı olmayana dini nikah kıyanlar ve kıydıranlar hapis cezasıyla cezalandırılır. Bu kadar net ve basit. 6 yaşında kız çocuklarını evlendirenler eğitim veriyormuş ve bunların yurtları ile kursları var, dozerle hepsini yıkacağız. Böyle bir dünya yok. Mağara devrinin insanları bunlar. 2022 yılındayız, mağara devrinde yok. Bunlar yaratık, insan değiller.”

YIKMAZSAN ADAM DEĞİLSİN!

Bir iddia üzerinden kinini İslam'a kusan İnce'ye de biz diyelim; yıkmazsan adam değil, namussuz, şerefsizsin!

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 30 Ocak 2023
İmsak 06:43
Güneş 08:10
Öğle 13:22
İkindi 16:00
Akşam 18:24
Yatsı 19:47
Günün Karikatürü Tümü