Pamukkale Turizm'de LGBT rezaleti! Ucubeler aramızda!

Pamukkale Turizm, bir kadın yolcunun yanına ne idüğü belirsiz ucube bir LGBT’liyi oturtmaya çalıştı. Kadının kocası duruma itiraz edince sapığın hakaretlerine uğradı. Rezalete yol açan firma da LGBT’li sapığı destekledi.

Genel 29.06.2022, 10:11 29.06.2022, 10:23
Pamukkale Turizm'de LGBT rezaleti! Ucubeler aramızda!

Sapık LGBT’liler, toplumumuzu tehdit etmeye başladı.

Şehirler arası otobüs firması Pamukkale Turizm, bir kadın yolcunun yanına ne idüğü belirsiz ucube bir LGBT’liyi oturtmaya çalıştı. Kadının kocası duruma itiraz edince sonradan kadın olmuş erkeğin hakaretlerine uğradı. Rezalete yol açan firma da LGBT’li sapığı destekledi.

Mağdur kadının eşi Emrah Demiryent, konuyu sosyal medya hesabındaki paylaşımlarıyla kamuoyuna aktardı.

Demiryent bu rezaletle ilgili şunları dile getirdi:

"LGBTİ denen ahlaksızlığın zararları başgösterdi. Pamukkale Turizm'den eşim için bayan yanı bir koltuk ayırdım. Yolcumu bindirdiğimde ise yanına bir erkek oturdu. Bunun yasadışı olduğunu, akrabası olmadığı müddetçe yabancı bir erkeğin bayan yanında oturamayacağını söyledim. Ancak bütün her şeye ragmen bey efendi ısrarla 'Benim kimliğimde bayan yazıyor' demeye başladı. Aman Allah'ım! LGBTİ üyesi birisi ve tüm kibar yaklaşımlarımıza rağmen hakaretler yağdırıyor. Yanında da annesi ve yine bayana dönüşmüş bir abisi daha var!"

"Biz ne kadar alttan alıp kibar davransak bile bize hakaret ettiler. 'Öküzler' diyerek, 'çağ dışısınız' diyerek hakaretlerine devam ettiler. Bütün bunlar olurken Pamukkale Turizm görevlileri de oradaydı ve özellikle de iki muavinden biri de onlara arka çıktı."

LGBTİ ahlaksızlığına dur diyecek biri çıkacak mı?

"Firma müdürüne gittim o da "hallederiz" diyerek başından savmaya çalıştı.

Sonunda bey (hanım) efendinin yerini değiştirdiler. Ancak kem küm edip bir sürü aşağılayıcı tavırlara da maruz bıraktılar. Bu LGBTİ ahlaksızlığına dur diyecek biri çıkacak mı?"

"Pamukkale firmasıyla yaşadığım kötü tecrübe bana ders oldu. Daha da asla binmem. Firma bu konuda muavinine gereken eğitimi vermeli. Kimsenin hassasiyetlerini çiğneyemezler. Kimseye hakaret edilemez. Rabbim neslimizi bu ahlaksız LGBTİ'den muhafaza etsin."

Ne kadınların ne de erkeklerin yanına oturabilir

Asıl tenakuz ise kadın değil diye kadınların yanına oturtulmayacak olan bu ucube, erkeklerin yanına mı oturtulacak? Aksine erkek olmadığı için de erkeklerin yanında oturamaz. N’idüğü belirsiz bu ucubeler insanlar gibi haklara da sahip olamazlar. Bu toplumdan dışlanmadıkları sürece aramızda normalmiş gibi yaşamaya devam edecekler.

Yorumlar (0)
28
açık
Namaz Vakti 10 Ağustos 2022
İmsak 04:22
Güneş 06:02
Öğle 13:15
İkindi 17:06
Akşam 20:18
Yatsı 21:50
Günün Karikatürü Tümü