Tanju Özcan mülteci düşmanlığına hız kesmeden devam ediyor

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, mültecilere yönelik saldırılarına bir yenisini daha ekledi. Özcan, bilboardlara Türkçe ve Arapça "Bolu Beleldiyesi'nden geçici sığınmacılara son çağrı" başlığıyla "İstenmiyorsunuz, ülkenize dönün" yazılı afişler astırdı.

Genel 18.05.2022, 22:58 18.05.2022, 23:08
Tanju Özcan mülteci düşmanlığına hız kesmeden devam ediyor

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, mültecilere yönelik saldırılarına bir yenisini daha ekledi.

Özcan, bilboardlara Türkçe ve Arapça "Bolu Beleldiyesi'nden geçici sığınmacılara son çağrı" başlığıyla "İstenmiyorsunuz, ülkenize dönün" yazılı afişler astırdı.

Mültecilere su ve nikah işlemleriyle ilgili ücret artışı ile gündeme gelen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın isminin yazılı olduğu afişte "Geçici sığınmacılara sesleniyorum; 11 yıl önce ülkemize misafir olarak geldiğinizi söylediniz. Türk milleti de kıt kaynakları ile yılardır size sahip çıkıyor. Artık bu misafirlik fazla uzadı. Ülkemizdeki ekonomik buhranı görüyorsunuz. Gençlerimiz işsiz, aileler açlık sınırının altında yaşıyor. Bu şartlarda artık sizinle paylaşacak ekmeğimiz ve suyumuz kalmadı. Geldiğiniz gibi gitme zamanınız geldi. Artık istenmiyorsunuz, dönün ülkenize” ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar (1)
Selim Giray 7 ay önce
Allah lânet etsin kâfirler
Namaz Vakti 30 Kasım 2022
İmsak 06:31
Güneş 08:01
Öğle 12:58
İkindi 15:22
Akşam 17:44
Yatsı 19:09
Günün Karikatürü Tümü