Tek düşmanları İslâm

Memleket Partisi Genel Başkan Vekili Gaye Usluer, gerçekleştirdiği basın açıklamasında “Siyasal İslam ile amasız fakatsız mücadele edececeğiz.” ifadelerini kullandı. Usluer, konuşmasının devamında 23 Nisan Kutlamalarına katılmayan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı da eleştirdi.

Genel 25.04.2022, 22:19 26.04.2022, 01:01
Tek düşmanları İslâm

Memleket Partisi Genel Başkan Vekili Gaye Usluer, partisinin Merkez Yönetim Kurulu gündemli gerçekleştirdiği basın açıklamasında “Siyasal İslam ile amasız fakatsız mücadele edececeğiz.” ifadelerini kullanarak İslâma kinini kustu.

Usluer, konuşmasının devamında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 23 Nisan'da Anıtkabir ve TBMM'de düzenlenen gayri milli kutlamalara katılmamasını eleştirdi.

Usluer, "Bu yıl da görevlerinin gereğini yapmadılar. Devlet erkanının Anıtkabir ziyareti görevlerini tamamlamasının ardından yurdun dört bir yanından Ankara’ya gelen yurttaşlarımız ve çocuklarımız akın akın Anıtkabir’e Ata’larını ziyarete koştular. Coşkuyla, minnetle ve bağlılıkla… Bir kez daha söz verdiler. Hem bugünümüz için hem de yarınımız için. Birlikte umudu büyüttüler." diyerek yüreğini ferahlatmaya çalışsa da yaşı bir hayli geçmiş olan Kemalist kokonaların zorla getirdikleri torunlar ve akrabalarının oluşturduğu kuru kalabalıktan başka memleketten pek kimse yoktu Anıtkabir'de. 

Yorumlar (1)
Iran var bu isin arkasinda 8 ay önce
CHP VE YA NE KILIGA GIRSELER GIRSINLER... BUNLAR IRAN AJANI.
Namaz Vakti 28 Kasım 2022
İmsak 06:29
Güneş 07:59
Öğle 12:57
İkindi 15:23
Akşam 17:45
Yatsı 19:10
Günün Karikatürü Tümü