Aileyi ifsat etme görevini üstlenen KADEM’den ‘toplumsal cinsiyet’ vurgusu

Müslümanları ifsad faaliyetlerinde, cemiyetimizin öz değerlerinin talan edilmesi projesinde âdeta bayraktarlık yapan KADEM, Müslümanları zehirlemeye devam ediyor.

Görüş 12.05.2022, 21:00 13.05.2022, 15:18
Aileyi ifsat etme görevini üstlenen KADEM’den ‘toplumsal cinsiyet’ vurgusu

Kökü Batı’da olan İstanbul Sözleşmesi’ne bir can simidi gibi sarılan ve bu sözleşmeyle aileyi tamamen ifsat etme görevini üstlenen; Müslümanları ifsad faaliyetlerinde, cemiyetimizin öz değerlerinin talan edilmesi projesinde âdeta bayraktarlık yapan KADEM, düzenlediği 8'inci Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi'nde ‘toplumsal cinsiyet’ vurgusu yaparak kadının ve erkeğin fıtratına aykırı program gerçekleştirdi.

Kadın ve erkeğin doğuştan olmadığını söyleyerek eşcinselliğin vurgulandığı “toplumsal cinsiyet” kavramını, KADEM’ciler de kongrelerinde kullanarak normalleştiriyor.

KADEM, kurulduğu günden beri, Müslüman kadınları İslâm’dan uzaklaştıran ve İslâmdışı görüşlere kanalize eden programlarıyla, Dinlerarası Diyalog faaliyetleriyle ve İstanbul Sözleşmesi’ne verdiği kayıtsız şartsız destekle bu topraklara ne kadar yabancı ve düşman olduğunu gösterdi.

Müslüman Anadolu’nun menfaatine hareket etmeyen ve her fırsatta da ailenin önüne takoz koyan KADEM, Müslümanları zehirlemeye devam ediyor.

Kaynak: Baran Haber
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 08 Aralık 2022
İmsak 06:37
Güneş 08:09
Öğle 13:01
İkindi 15:22
Akşam 17:43
Yatsı 19:09
Günün Karikatürü Tümü