Azerbeycan'da Şia Kesiminden Ehli Sünnet'e Baskı!AZERBAYCAN'DA ŞİA KESİMİNDEN EHLİSÜNNETE BASKI

Azerbaycan'da Rafızi kesimin Ehlisünnet üzerindeki baskıları bitmek bilmiyor.

Siyaset 26.11.2014, 17:49 26.11.2014, 19:09
 Azerbeycan'da Şia Kesiminden Ehli Sünnet'e Baskı!AZERBAYCAN'DA ŞİA KESİMİNDEN EHLİSÜNNETE BASKI
 Azerbaycan'da Rafızi kesimin Ehlisünnet üzerindeki baskıları bitmek bilmiyor.
Kaç zamandır akıllarını KUM'A kiraya verenler ile uğraşmayım diyorum ama yaptıkları adaletsizlik ve zülüm karşısında insan kendini tutamıyor.
Malum Dünyada oluşan menfi bir IŞİD havası vardır. Azerbaycan’da Rafızi medyası da bu fırsattan istifade ederek her fırsatta kinini kusmakta ve Ehlisünneti durmadan hedef göstermektedir.
En son Azerbaycan’da Rafızilerin güçlü medya organlarından Azad haber; yaptığı sıkandallar zincirine bir yenisi daha ekledi. Fakat bu seferki öyle yenilir yutulur cinsten değil. Çünkü her fırsatta IŞİD'i eleştiren ve tenkit eden Abu Bekir cami imamı Gamet Suleymanov’a yaptıkları suçlamalar ve benzetme akıllara durgunluk verecek cinsten.
Azad haber G.Suleymanovu suçlayarak diyor ki: ‘’Suriye ve Irak’ı harabeye çevirenler Akide ve Minhec olarak size yakın düşüncede olan insanlardır. Sizin de her an IŞİD’e çevrilmeniz an meselesidir. Bu yüzden siz ilkelsiniz ve halk sizden korkuyor’’
Hani derler ya her şeyin bir haddi vardır. Her iftira ve yalanında da tutarlı ve mantıklı bir yanı vardır. Oysa Bütün dünya biliyor ki; yukarıdaki suçlamaları yapanların sahipleri ve patronları olan Hizbullah, Esad, Şii milis güçleri, Bedir Tugayları Suriye ve Irak'ta yüzbinlerce insan katlettiler.
Felluce ve Ramadi başta olmak üzere Anbar Eyaletine bağlı şehirleri, Musul'dan başlayıp Tikrit'e ve İran sınırındaki Diyala'ya kadar harabeye çevrilen bölgeler bunların eseridir. Ayrıca Rafızilerin Hama ve Humus'da, Halep’te doğu Guta'da ne katliamlar yaptıkları zaten bellidir. 

Yorumlar (0)
24
açık
Namaz Vakti 24 Temmuz 2021
İmsak 03:55
Güneş 05:45
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:37
Yatsı 22:18
Günün Karikatürü Tümü