İlköğretim okulunda arkadaşlarına tecavüz edip kaydettiler

Batıcı Kemalist eğitim tam gaz... Artık sınıflar fuhuş evine döndü.

Siyaset 19.11.2014, 17:15 19.11.2014, 17:26
İlköğretim okulunda arkadaşlarına tecavüz edip kaydettiler

Öğretmenin tesirsiz kılındığı okullar, okulsuz öğrenciler, bonzaiden sonra erkek erkeğe tecavüz neslini peydahlattı. MEB’in özel gündemi bu olmalı. Acaba bu çocuklar bundan sonra kime ne yapacak?

Ankara Altındağ'daki bir ilköğretim okulunda 4 erkek öğrenci bir erkek öğrenciye tecavüz etti. Olay, tecavüze karışan öğrencilerden birinin olayı cep telefonuyla kaydetmesi ortaya çıkardı. Tecavüz mağduru çocuk yaşadığı olayı kimseye anlatamadı.

Aile çocuklarının üzgün ve durgun hallerinden şüphelendi. Öğretmenleri ve arkadaşlarıyla temasa geçip son günlerde okulda kötü bir olayın yaşanıp yaşanmadığını sordu. Ancak ne okul yönetimi ne de arkadaşları yaşananlardan haberdardı. Aileye çocuklarıyla ilgili olumsuz bir durumun olmadığı söylendi.

Skandal olay bir kaç gün önce bir öğretmenin 4 kişilik öğrenci grubundan şüphelenmesiyle ortaya çıktı. Öğrenciler cep telefonundan bir görüntü izliyorlardı. Öğretmenin kendilerini gördüğünü fark ettiklerinde cep telefonunu saklamaya çalıştılar. Ancak telefonu almayı başaran öğretmen kan donduran tecavüz görüntüleriyle karşılaştı.

Ne olup bittiğini anlamak için hemen tecavüz mağduru çocuğun yanına gitti. Mağdur öğrenci yaşadıklarını öğretmenine anlattı. Durum polise bildirildi. Arkadaşlarına tecavüz eden çocuklar ifadelerinin alınması için Ankara Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Çocukların ifadelerinin psikolog eşliğinde alınacağı bildirildi. (Habertürk)

Yorumlar (1)
ben 4 yıl önce
şaka mısınız siz? kemalist eğitim mi neden oluyor bunlara? ensar vakfında da kemalist eğitim mi veriliyordu?
25
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 18 Eylül 2021
İmsak 05:14
Güneş 06:40
Öğle 13:03
İkindi 16:31
Akşam 19:16
Yatsı 20:37
Günün Karikatürü Tümü