Ahlaksız Tanju Özcan'dan mide bulandıran ima

Faşist Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan katıldığı bir programda kendisinden yardım isteyen başörtülü bir kadınla ilgili yaşadıklarını imalı anlatma şekli mide bulandırdı.

Hayat 01.09.2021, 16:30 01.09.2021, 16:53

Mültecilere yönelik zamlı su kararı ile tepki çeken faşist Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'dan mide bulandıran ima.

Katıldığı bir programda konuşan Özcan'ın kendisinden yardım isteyen başörtülü bir kadınla ilgili yaşadıklarını imalı anlatma şekli mide bulandırdı.

"Bebeğim yok, yardımcı olabilir misiniz?"

Katıldığı Youtube programında başından geçen anılarını anlatan Özcan'ın, başörtülü bir kadınla ilgili bir anısı ve konuşurken gülmesi sosyal medyada tepki çekti. Bolu'da yanına tesettürlü bir kadının yanaştığını söyleyen Tanju Özcan'ın tepki çeken açıklaması şöyle: "Bir açılış yapıyoruz Bolu'da acelem de var. Bir tesettürlü bayan geldi. 'Tanju bey bir konu var konuşabilir miyiz' dedi. Ben de 'Hemen Ankara'ya dönmem lazım. Özel değilse burada konuşabilir misiniz?' dedim. 'Sıkıntı yok' dedi. 'Benim bebeğim yok. Bana yardımcı olur musunuz?' dedi.

"Ben size nasıl yardımcı olabilirim?"

'Hanımefendi ben size nasıl yardımcı olabilirim' dedim. Meğer kadın tüp bebek tedavisi olmak istiyormuş. Tabi öyle konuya böyle girince çevredekiler gülüyor. Benim böyle çok fazla anım var..."

Yorumlar (0)
26
açık
Namaz Vakti 01 Temmuz 2022
İmsak 03:29
Güneş 05:29
Öğle 13:13
İkindi 17:13
Akşam 20:47
Yatsı 22:38
Günün Karikatürü Tümü