Menzil’den İsmailağa’ya taziye ziyareti

Adıyaman Menzil’den Seyyid Muhammed Saki ELHÜSEYNİ Hoca Efendi’nin İsmailağa'ya tâziye ziyaretinde bulunduğu belirtildi ve ziyarete dâir fotoğraflar paylaşıldı.

Hayat 26.06.2022, 10:44
Menzil’den İsmailağa’ya taziye ziyareti

Mahmud Efendi Hazretlerinin (Kuddise Sirruhû) âhirete irtihâli dolayısıyla İsmailağa Camii İlim ve Hizmet Vakfı’nda, Mahmud Efendi Hazretlerinin oğlu Ahmet Ustaosmanoğlu ve yakınları tarafından tâziyeler kabul ediliyor.

İsmailağa’nın sitesinden tâziye ziyaretinde bulunanlara “Ulemadan, resmî erkândan, siyaset ve iş dünyasından ve her kesiminden ziyaretleriyle bizleri mesrur eden kıymetli misafirlere teşekkür ediyoruz.” ifadeleriyle teşekkür edildi.

Haberde; Adıyaman Menzil’den Seyyid Muhammed Saki ELHÜSEYNİ Hoca Efendi’nin İsmailağa'ya tâziye ziyaretinde bulunduğu belirtildi ve ziyarete dâir fotoğraflar paylaşıldı.

Lübnan Akkar Müftüsü Usâme er-Rifâî Hoca Efendi, Siirt Şirvan’dan Seyda Molla Abdurrahman es-Sîsemî Hoca Efendi, Diyarbakır MEDAV Başkanı Tayyip Elçi Hoca Efendi, Bitlis Ohin Medreselerinin Baş Müderrisi Şeyh Fethullah Ayte Hoca Efendi ve Deyrezzor eski müftüsü Şeyh Mahmud Ez-Zâfir Hoca Efendi’nin yanısıra Maliye Bakanı Nureddin Nebati de tâziye ziyaretinde bulundular.

Yorumlar (0)
25
az bulutlu
Namaz Vakti 10 Ağustos 2022
İmsak 04:22
Güneş 06:02
Öğle 13:15
İkindi 17:06
Akşam 20:18
Yatsı 21:50
Günün Karikatürü Tümü