Çakal Carlos’tan Baran'a bayram tebriği

Çakal Carlos olarak bilinen, sitemizin ve dergimizin devamlı yazarlarından olan dünyaca ünlü mücahid Salim Muhammed, Kurban Bayramı münasebetiyle dergimiz yazarlarına tebrik kartı iletti, Baran ekibinin ve tüm Müslümanların bayramını tebrik etti.

İBDA ve İBDA-C 23.07.2022, 22:17
Çakal Carlos’tan Baran'a bayram tebriği

27 senedir Fransa'da tutsak bulunan Carlos, ayrıca Filistin davası ile alakalı kartpostallar da gönderdi.

Salim Muhammed ya da daha çok bilinen adıyla Çakal Carlos'un, Fransa’da bulunduğu cezaevinden yazarlarımızın ve tüm Müslümanların bayramını tebrik ettiği kartları sizlerle paylaşıyoruz:

Sevgili gönüldaşım Kâzım Albayrak, Baran'daki güzel çalışmalarınızı takip ediyorum 1443 Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle tebrik ediyorum. Devrimci selamlarımla!

Sevgili gönüldaşım Ömer Emre Akcebe, ümid ederim Aylık/Baran birlikte uzun yıllar var olur. Senin ve ailenin 1443 Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Devrimci selamlarımla.

Sevgili gönüldaşım ve tercümanım Faruk Hanedar, Aylık Baran'ın iki nüshasını bekliyorum. Senin ve ailenin 1443 Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Devrimci selamlarımla.

Filistin afişleri

Carlos ayrıca içerisinde eğitim aldığı ve ilk yabancı savaşçılarından olduğu Filistin Halk Kurtuluş Cephesi’ne ait afişleri de dergimize hediye olarak iletti.

Yorumlar (0)
25
az bulutlu
Namaz Vakti 08 Ağustos 2022
İmsak 04:19
Güneş 06:00
Öğle 13:15
İkindi 17:07
Akşam 20:20
Yatsı 21:54
Günün Karikatürü Tümü