İmamoğlu, İBB’nin kaynaklarını saçmalıklarla çarçur ediyor

Kültür ve sanatın ne olduğunu idrak edemeyen CHP’li İBB, hiçbir anlam ifade etmeyen, adına da “sanat” dedikleri saçmalıklara binlerce lira para akıtarak İBB'nin kaynaklarını çarçur ediyor!

Kültür - Sanat 11.06.2022, 17:15 11.06.2022, 17:24

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz gün Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen "İstanbul Uluslararası Doğaçlama Dans Festivali"nde kameralara ilginç görüntüler yansıdı.

Özellikle Alman dansçı Ingo Reulecke'nin "Instant Composition" gösterisi sosyal medyada gündem oldu.

Adına doğaçlama dans gösterisi dedikleri ama maymunluktan öteye gitmeyen Reulecke'nin hareketleri, sosyal medya kullanıcıları tarafından alay konusu yapıldı.

Alman dansçı Ingo Reulecke'nin "Instant Composition" isimli saçma sapan gösterisine sosyal medyadan tepkiler yağdı.

Kültür ve sanatın ne olduğunu idrak edemeyen CHP’li İBB, hiçbir anlam ifade etmeyen adına da “sanat” dedikleri maymunluklarla binlerce lira para akıtarak İBB'nin kaynaklarını savuruyor.

Daha önce flamenko dansçısı Patricia Guerrero'ya 400 bin TL ödeyen İBB’nin Alman dansçıya ödediği ücret ise merak konusu.

Her fırsatta kültür ve sanatta ileride olduğunu iddia eden Batıcı-laikler, ne kendi sanat anlayışlarını idrak edebildiler ne de Batı’nın kültür ve sanatını alabildiler. Sadece, kıyıda köşede kalmış, adına “sanat” dedikleri paçavralarla övünüp rezil oluyorlar.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 09 Şubat 2023
İmsak 06:34
Güneş 08:00
Öğle 13:23
İkindi 16:10
Akşam 18:37
Yatsı 19:58
Günün Karikatürü Tümü