100 yıllık zulmün hesabı sorulmadan defter kapanmayacak

Bu topraklarda Müslümanlara yapılan hiçbir zulmün hesabı tam olarak sorulmadı ve “buyurun meydanlara” dediğiniz meydanlarda 100 yıllık zulmün hesabı görülmeden de bu defter kapanmayacak. Ayrıca emin olun ki o gün şahlanışa geçen Müslüman Anadolu karşısında bir tane bile Batıcı kalmayacak. 

Siyaset 07.02.2022, 13:34 09.02.2022, 15:19
100 yıllık zulmün hesabı sorulmadan defter kapanmayacak

Ak Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Çayırova’da düzenlenen Yerel Yönetimler Danışma Toplantısı’nda 2023 seçimleriyle ilgili konuşmasında “2023'te yüz yıllık hesaplaşma olacak. İşte o hesaplaşmada Cumhurbaşkanımızın yanında yer alacak mısınız?” demişti.

Bu ifadeler üzerine Batıcı Kemalistlerden tepkiler gelince Tahir Büyükakın ifadelerinin çarpıtıldığını “Türkiye'yi muasır medeniyetler seviyesine çıkma mücadelesinden alıkoymak için mücadele eden Sevr heveslilerini ve onlarla beraber çalışanları da çok çok iyi biliyoruz. Bizim 100 yıllık hesabımız onlarladır.” diyerek geri adım attı.

Sözcü yazarlarından Deniz Zeyrek, “Elinizi tutan mı var?” başlıklı yazısında, “Cumhuriyet'le, Atatürk'le, demokrasiyle hesaplaşmak niyetindeyseniz, açık olun. Lafı dolandırmayın ve meydana buyurun. Emin olun karşınızda Cumhuriyet'i, demokrasiyi ve Atatürk'ü “kırmızı çizgisi” olarak gören milyonları bulacaksınız!” diye tehdit etti.

Sürekli yazılarımızda vurgusunu yaptığımız 15 Temmuz hadisesi zulüm ve kanla bu toprakları işgal eden Batıcılara karşı Müslümanların şahlanışının bir provasıydı. Ellerinde sırtlarını dayayacakları hiçbir nisbet noktaları olmayan, tüm güçlerini kendi yaptıkları putlardan alan ve tek gayeleri Batılı efendilerine hizmet etmek olan, din, dil, tarih, kültür ve vatan gibi herhangi bir mefhumu olmayan Batıcılar bilsinler ki, bu topraklarda Müslümanlara yapılan hiçbir zulmün hesabı tam olarak sorulmadı ve “buyurun meydanlara” dediğiniz meydanlarda 100 yıllık zulmün hesabı görülmeden de bu defter kapanmayacak. Ayrıca emin olun ki o gün şahlanışa geçen Müslüman Anadolu karşısında bir tane bile Batıcı kalmayacak. 

Kumandan Salih Mirzabeyoğlu’nun dediği gibi:

“- Elbirlik olmak
Gayesine ermemiş savaş
Bitmemiştir diyenlerle

Omuz omuza dayanmak
Kalelerine emperyalizmin

Ne dur
Ne durak
Ne rahat

Yükseğe
Daha yükseğe
En yükseğe

Dikilsin
Bu
Bayrak
Bu bayrak
Yükselen
Mücadelemizin …”

Kaynak: Baran Haber
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 29 Kasım 2022
İmsak 06:29
Güneş 07:59
Öğle 12:57
İkindi 15:23
Akşam 17:45
Yatsı 19:10
Günün Karikatürü Tümü