Cehaletini fâş edenlerde bugün

Gün aşırı İslami kavramlar hakkındaki cehaletlerini sergilemekten imtina etmeyen Batıcı Kemalistler aptallıklarıyla da gündemden düşmüyor. Cumhuriyetin yazarlarından Elçin Poyrazlar da Nas ile Nas Suresi ayrımını yapamadı.

Siyaset 08.02.2022, 16:34 08.02.2022, 18:14
Cehaletini fâş edenlerde bugün

Geçtiğimiz aylarda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Beraber yürüdüğümüz arkadaşlarımızdan faizi savunanlar, kusura bakmasınlar. Bu yolda ben, faizi savunanla beraber olamam, olmam. Bu görevde olduğum sürece faiz ve enflasyonla mücadelemi sonuna kadar sürdüreceğim. Bu konuda nas ortada. Nas ortadayken sana, bana ne oluyor?” cümlesi üzerine dinle alakası sadece düşmanlık olan Batıcı laik kesim, tıpkı “kurbanın hacca denk gelmesini” anlayamadıkları gibi “Nas” ile “Nas suresi”ni de ayırt edemeyerek Erdoğan’ın faizle mücadele sözlerini “Nas suresini örnek gösterdi” diye yorumlamıştı.

Gün aşırı İslami kavramlar hakkındaki cehaletlerini sergilemekten imtina etmeyen Batıcı Kemalistler aptallıklarıyla da gündemden düşmüyor.

Nas ile Nas Suresi ayrımı yapamayan Cumhuriyet yazarlarından Elçin Poyrazlar, bugünkü “Gericiye ne diyelim?” başlıklı yazısında “Her türlü ideolojiden, dogmadan ve siyasetten bağımsız olması gereken Merkez Bankası’nın Nas suresine göre faiz kararı belirleyeceğinin açıklanması gibi…” cümlesiyle cehaletini yine yeni yeniden faş edenlerden oldu.

Kaynak: Baran Haber
Yorumlar (0)
23
açık
Namaz Vakti 27 Eylül 2022
İmsak 05:24
Güneş 06:49
Öğle 13:00
İkindi 16:21
Akşam 19:01
Yatsı 20:21
Günün Karikatürü Tümü