Erhan Usta partisinin İslâm düşmanlığını hesaba katmadı

Erhan Usta, Mahmud Efendi Hazretleri ile alâkalı yapmış olduğu paylaşımdan ötürü İYİ Partililerin tepkisiyle karşılaştı. İslâm düşmanlığıyla malul İYİ Partililer tam da kendilerinden beklendiği üzere Erhan Usta’nın istifasını istiyor.

Siyaset 06.06.2022, 17:47
Erhan Usta partisinin İslâm düşmanlığını hesaba katmadı

İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta'nın yoğun bakıma kaldırılan Mahmud Efendi Hazretleri ile ilgili mesajı sosyal medyada gündem olmuştu. Usta, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Ömrünü İslâm'a adamış bir isim Mahmut Ustaosmanoğlu. Allah'tan acil şifalar dilerim" ifadesini kullanmıştı.

Cemaatin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada "Mahmud Efendi Hazretlerimiz enfeksiyona bağlı rahatsızlanması sebebiyle hastanede müşahede altına alınmıştır. Şeyhimizin tez zamanda şifa bulması için başta ihvanımız olmak üzere Efendi Hazretlerimizin tüm sevenlerini duaya davet ediyoruz" ifadelerine yer verilmişti.

Erhan Usta, kendi partisinin tepkisine maruz kaldı

Erhan Usta, Mahmud Efendi Hazretleri ile alâkalı yapmış olduğu paylaşımdan ötürü İYİ Partililerin tepkisiyle karşılaştı. İslâm düşmanlığıyla malul İYİ Partililer tam da kendilerinden beklendiği üzere Erhan Usta’nın istifasını istiyor. Belki bu vesileyle Erhan Usta da nasıl bir yapının içerisinde bulunduğunu idrak eder.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 09 Şubat 2023
İmsak 06:34
Güneş 08:00
Öğle 13:23
İkindi 16:10
Akşam 18:37
Yatsı 19:58
Günün Karikatürü Tümü