İşgalci Kemalistler çarşafa el uzattı, sütçü imamlar nerede?

İşgalci Kemalistler eliyle yürütülen örtülü Batı işgali Müslüman yurdu Anadolu’da devam ediyor ve bu topraklardaki Müslümanlar yekten Sütçü İmam olup gavurun üzerine yağmadıkça da devam edeceğe benziyor.

Siyaset 17.09.2021, 10:44 17.09.2021, 10:55
İşgalci Kemalistler çarşafa el uzattı, sütçü imamlar nerede?

31 Ekim 1919 günü Kahramanmaraş’ta üç Müslüman kadına Fransız-Ermeni devriyesinden bir asker, “Burası artık Türk memleketi değildir. Fransız müstemlekesinde çarşaf ile gezilmez!” diye bağırarak kadınların çarşafını açmak istedi. Hadiseyi gören Çakmakçı Sait, “Gavur oğulları! Dokunmayın bacılarıma!” diyerek Fransız Ermeni Lejyonerlerinin üzerine yürürken, askerlerin açtığı ateş sonucu ağır yaralanarak şehit edildi. Ateşin ardından hadiseyi gören Sütçü İmam, silahıyla bir Fransız-Ermeni Lejyonerini öldürdü, bir diğerini de yaraladı. 31 Ekim 1919 tarihinde bacılarımızın çarşafına uzatılan ele karşı düşmana ilk kurşunu sıkarak Kahramanmaraş’taki kurtuluş hareketini başlatan Sütçü İmam, işgalcilere bu toprakları dar etti, din-i mübin-i İslam için canını ortaya koydu. İşte o ruh ile din-i mübin-i İslâm’ı ve memleketi muhafaza etmek adına girişilen Millî Mücadele de kazanıldı.

İslâm düşmanlığı aşılanıyor

Millî Mücadele’nin ardından ise Yahudi’den olma, İngiliz’den doğma ucube bir rejim peyda oldu. Esasında, Anadolu topraklarında işgalin Batı adına, Batıcılar eliyle sürdürülmesi üzerine kurgulanan bu rejim, milletimizi ruh kökünden ve şanlı tarihinden kopartmak, İslâm’ı Anadolu topraklarından süpürmek maksadına matuf birçok adım attı. Müslüman ahaliye türlü zulmü reva görürken idrakleri iğdiş etti ve zihinlere İslâm düşmanlığını zerk etmek için elinden geleni yaptı. 100 yıldır Kemalist rejimin Müslümanlar üzerindeki tasallutu devam ediyor. Resmî bayramlarda, kurtuluş günlerinde, geçit törenlerinde Müslümanlar imanlarından vuruluyor. Bilhassa okullarda gencecik dimağlara İslâm kötü bir şey olarak gösterilerek İslâm düşmanlığı aşılanıyor. Üstelik bu vaziyet 80 sene boyunca Müslümanları sindirmek suretiyle devam ettirilirken, son 20 senedir ise Müslümanların kendilerinden gördüklerinin iktidarında sürdürülüyor. Buradan da anlaşılacağı üzere Kemalizm, herhangi bir siyasî parti gözetmeksizin tüm Batıcıları dayanak yapmak suretiyle ayakta durmaya devam ediyor.

Batılılaşma yüceltiliyor

Geçtiğimiz hafta Balıkesir’in Edremit ilçesinde gerçekleştirilen törende ortaya koyulan mizansen de, 100 senedir Müslümanların aşağılandığı mizansenlerden sadece biri. Rejimin, İslâm’ın yerine ikame etmek için oluşturduğu "Kemalizm dini"ne has bu günlerde 100 senedir tertiplenen mizansenlerle İslâm’dan kurtuluş kutlanırken, Batılılaşma yüceltiliyor. Birileri de çıkmış, çarşaflı bir figürün zincirleri çözüldükten sonra içinden beyazlar giymiş Yunan Helena'nın çıkmasını “kadın hakları” gibi absürt bir noktadan ele alıp, aleni İslâm düşmanlığını görmezden geliyor, dolayısıyla bu aşağılık hareketlerin cezasını kesme yükümlülüğünden kendini sıyırmaya kalkıyor. İman öfkesinden mahrum Müslümanların tavrı da bunla birleşince işgalci Kemalistler eliyle yürütülen örtülü Batı işgali Müslüman yurdu Anadolu’da devam ediyor ve anlaşıldığı kadarıyla bu topraklardaki Müslümanlar yekten Sütçü İmam olup gavurun üzerine yağmadıkça da devam edeceğe benziyor.

Dergimizde bu meseleyi işledik. Dergimizi tüm turkuvaz bayilerinden temin edebilirsiniz.

Yorumlar (0)
12
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 20 Ekim 2021
İmsak 05:49
Güneş 07:14
Öğle 12:54
İkindi 15:53
Akşam 18:24
Yatsı 19:43
Günün Karikatürü Tümü