İzmit’te alkol alıp şarkı söyleyen müptezel “müzisyenler” linçten kurtuldu!

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde, elinde alkol, davar gibi sokaklarda gezen sözde müzisyenlere millet tepki gösterdi. "Ramazan ayında burada böyle alkol içemezsiniz" diye uyaran Müslümanlar ile “hippi” kılıklı özentiler arasında kavga çıktı.

Siyaset 10.04.2022, 15:38 10.04.2022, 15:41
İzmit’te alkol alıp şarkı söyleyen müptezel “müzisyenler” linçten kurtuldu!

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde, elinde alkol, davar gibi sokaklarda gezen sözde müzisyenlere millet tepki gösterdi. "Ramazan ayında alkol içemezsiniz" diye uyaran Müslümanlar ile “hippi” kılıklı özentiler arasında kavga çıktı.

Polis iki grubu güçlükle ayırırken, hâdiseyle alâkalı ilgili 3 kişi gözaltına alındı.

Hâdise, dün saat 18.30 sıralarında Karabaş Mahallesi Hürriyet Caddesi üzerinde meydana geldi. Yürüyüş Yolu diye bilinen trafiğe kapalı cadde üzerinde müptezel takımı alkol alıp, şarkı söyledi. "Sokak müzisyenleri" ile kendilerini "Ramazan ayında burada böyle alkol almayın" şeklinde uyaran civar sakinleri arasında tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışma, yerini kavgaya bıraktı.

“Müzisyen”lerden biri Emir Hüner, "Ayrı ayrı kentlerden gelip toplanmıştık, sokak müziği yapıyorduk. İçki içilmesinden rahatsız olan insanlar olmuş ve şikâyet etmişler. Bu yüzden kaldırmaya geldiler. Bizim müzisyenler de kalkmak istemeyince bir vatandaş arkadaşımıza yumruk attı. Daha sonra kargaşa oldu" dedi. İyi ki bir yumrukla paçayı kurtarmışsınız!

Yorumlar (0)
17
açık
Namaz Vakti 25 Eylül 2022
İmsak 05:22
Güneş 06:47
Öğle 13:01
İkindi 16:24
Akşam 19:05
Yatsı 20:24
Günün Karikatürü Tümü