Küfürbazı, sahtekârı, yolsuzu sıkışınca sırtını Nutuk’a dayıyor

Şehit ağabeyine namussuzca küfürler sarf eden Lütfü Türkkan, sırtını Nutuk’a dayayarak özür videosu paylaştı.

Siyaset 06.11.2021, 10:00 06.11.2021, 10:08
Küfürbazı, sahtekârı, yolsuzu sıkışınca sırtını Nutuk’a dayıyor

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve heyeti, Bingöl'de esnaf ziyaretlerinlerde bulunduğu sırada, şehit ağabeyi Tahir Gümren'e ettiği aşağılık bir küfürle vatandaşların tepkisini üzerine çeken Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, sosyal medya hesabından özür videosu yayınladı. Videoda da şehit abisinden değil genel başkanından af diledi.

Yaşanan talihsizlikle ilgili bu videoyu çekmeye karar verdim diye cümlelerine başlayan Türkkan, "Bingöl'de daha önce sayın Meral Akşener'e sosyal medya yoluyla hakaret ve küfür eden bir vatandaş karşımıza çıkarak, şimdi burada ifade etmek istemediğim birtakım lafları söylemeye devam etti. Ben de onu o kalabalıktan uzaklaştırmak isterken, ciddi küfürlere de maruz kaldım ve onların bir kısmı da o videoda yoktu.

Hatta söyledim küfür etme diye birkaç defa da ikaz ettim. Netice itibarıyla o gelinen sinir gerginliği, o sıkıntılı durum sonucu hiç yapmamam gereken bir şey yapmışım, hakaret etmişim, kötü sözler söylemişim. Bunlar hiç doğru olmayan bana da hiç yakışmayan ifadeler bunu da farkındayım.

Ben o yüzden burada başta bütün milletimizden bir kadın olması hasabiyle sayın genel başkanımız başta olmak üzere bütün kadınlardan, partililerimizden ve arkadaşlarımdan da özür diliyorum. Doğru bir iş değildi bu yanlış bir işti ama o sinir gerginliği, o atmosferin getirdiği belki de fazla bir heyecan doğru olmayan, bana da hiç yakışmayan, şimdiye kadar doğru bulmadığım, herkesi yadırgadığım bu konu da böyle bir hata yapmaya sevk etti. Tekrar bütün milletimizden özür diliyorum ve bunun da kabulünü rica ediyorum. Teşekkür ederim" dedi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 01 Aralık 2022
İmsak 06:31
Güneş 08:02
Öğle 12:58
İkindi 15:22
Akşam 17:44
Yatsı 19:09
Günün Karikatürü Tümü