Reyting uğruna TV ekranlarına çıkartılan Esra Ersoy sapık çıktı!

Katıldıkları TV programlarında “şöhret” olmak için her türlü rezilliği yapan, reyting uğruna ekranlara çıkartılan “Ciciş Kardeşler”den Esra Ersoy’un 13 yaşında bir çocuğu taciz ettiği ortaya çıktı. Bir de "13 yaşında olduğunu" bilmiyormuş!

Siyaset 15.03.2022, 13:16
Reyting uğruna TV ekranlarına çıkartılan Esra Ersoy sapık çıktı!

Katıldıkları TV programlarında “şöhret” olmak için her türlü rezilliği yapan, reyting uğruna ekranlara çıkartılan “Ciciş Kardeşler”den Esra Ersoy’un 13 yaşında bir çocuğu taciz ettiği ortaya çıktı.

Esra Ersoy, Bodrum'da 13 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle 10 yıl 1 ay hapse mahkum edildi. Mahkeme, Ersoy hakkında yakalama kararı çıkardı. Esra Ersoy, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “13 yaşındaymış gibi de durmuyordu, iri yarı, boyu benden uzundu falan" diye pişkin pişkin açıklamada bulundu.

Ersoy, açıklamasında S.B adlı çocuğun odasına giderek şarj aleti istediğini, çocuğun da sadece odada şarj edebileceğini söylemesi üzerine odaya girdiğini, o sıra “uyuyakaldığını” iddia etti. Bir insanda olması gereken tüm hasletlere yabancı ahlâksızları şişirirseniz, olacağı bu. Kim ki bu insan müsveddelerine prim verdiyse, suça ortaktır!

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 28 Kasım 2022
İmsak 06:29
Güneş 07:59
Öğle 12:57
İkindi 15:23
Akşam 17:45
Yatsı 19:10
Günün Karikatürü Tümü