İsrail'in başkenti Tel Aviv'in merkezine roket saldırısı düzenlendi. Hamas akşam saatlerinde yeniden füze saldırı gerçekleştirmiş, İsrail'in Demir Kubbesi devreye girmesi ile çoğu füze etkisiz hale getirilmişti. Fakat bazı füzelerin Tel Aviv'in merkez bölgelerinde düştüğü aktarıldı.

"BURADA KAOS HAKİM"

Tel Aviv'de bulunan Habertürk kameramanı Emre Altun, "Saat 22.00 sularında Tel Aviv'de ağır sirenleri duyduk. Sığınaklara inmemiz istendi. O kadar yakın bir ses geldi ki. Sirenlerin bitmesiyle bu sefer duyduğum ses çok kuvvetliydi. Füzenin çok yakınlara düştüğünü hissettim. Binanın 8. katında camlar sallandı. Dışarı çıkmak istedim. Şu anda ortalık biraz gergin. İnsanlar tamamen sığınaklara inmiş durumda" dedi.

Terörist Yahudiler, Hamas yenilgisini çocuk ve kadınları öldürerek örtmeye çalışıyor! Terörist Yahudiler, Hamas yenilgisini çocuk ve kadınları öldürerek örtmeye çalışıyor!

Kentte sokakların boş olduğunu söyleyen Altun, "Sokaklar boş, polis hareketliliği var. Bu kadar şiddetli sesi ve sirenleri ilk defa bu akşam duydum. Bir teyakkuz hali var şu anda. Çok merkezi bir yere düştü sanıyorum. Şu anda dışarıdayım. Sokaklar çok tenha. Ambulanslar beklemede. Son 1 saattir gergin durum var" ifadeleriyle durumu anlattı.