Tüm dünyada büyük bir propaganda ağı oluşturan LGBT lobisi, sosyal medya ve dijital platformlarla yetinmeyerek ilkokul çocuklarına kadar ulaştı. Özellikle ABD'de küçük çocuklara kadar ulaşan LGBT terörü, sayısız hayatı da kabusa çeviriyor.

HEDEFLERİ KÜÇÜK ÇOCUKLAR

Uzun zamandır ABD genelinde sayısız ebeveyn, çocuklarının okullarda LGBT lobisinin propagandasına maruz kaldığını belirtiyordu. İlkokullara kadar inen propaganda çalışmaları, 12-13 yaşlarındaki çocukların cinsiyet değiştirmelerine neden olurken onları ailelerinden ve toplumdan uzaklaştırarak yalnızca LGBT lobisinin üyeleriyle iletişim haline sokuyordu.

LGBT lobisinin küçük yaştayken hayatını kararttığı kurbanlardan biri olan Chloe Cole isimli kız çocuğu, anlattıklarıyla ABD Kongresi'nde çarpıcı bir oturum gerçekleştirdi. Kongre'de gerçekleşen oturumda konuşan Cole, sadece 12 yaşındayken kendisinin bir "erkek" olduğuna inandırıldığını ve devamında hayatının kabusa döndüğünü anlattı. Ergenlik döneminde sorunlar yaşamaya başlayan ve bu sırada okulunda bulunan LGBT temsilcileri tarafından adeta beyni yıkanan Cole, yanlış bedende doğduğuna inandırıldığını söyledi.

CİNSİYET DEĞİŞTİRME DAYATILIYOR

Uzun zaman devam eden ikna süreçleri sonrasında 12 yaşında erkek olmak için ailesi yardımıyla cinsiyet değiştirmeye başlayan Cole, 16 yaşında bu süreçten büyük pişmanlık duyduğunu söyledi. Çocukluktan çıkıp kendini farkettiğinde kandırıldığını anlayan Cole eski cinsiyetine dönebilmek için büyük bir mücadele verdi.

Cole Kongre'deki oturuma, güvendiği yetişkinlerin ona ömür boyu geri dönüşü olmayan zararlar verdiğini belirterek, "Bugün sizinle Amerika Birleşik Devletleri tarihindeki en büyük tıbbi skandallardan birinin kurbanı olarak konuşuyorum" sözleri ile başladı.

Cole, "Sizinle, skandalı sona erdirme cesaretine sahip olmanız ve diğer savunmasız gençlerin, çocukların ve genç yetişkinlerin benim yaşadıklarımı yaşamamasını sağlamanız umuduyla konuşuyorum." ifadelerini kullandı.

"ÇOCUKLUĞUM MAHVOLDU"

İlk Trump duruşması televizyondan canlı yayınlandı İlk Trump duruşması televizyondan canlı yayınlandı

"Çocukluğum mahvoldu. Sevilmeye ihtiyacım vardı. Sorunlarımı atlatmam için bana terapi verilmeliydi. Bir erkeğe dönüşürsem tüm sorunlarım çözülecek sanrısına ihtiyacım yoktu. Yeterince çocuk bu sözde bilimin kurbanı oldu. 12 yaşındaki çocuklara yanlış bedende doğduklarını, kendi bedenlerini reddetmelerini söylemeyi bırakmalısınız." Sözleriyle yaşadığı çaresizliği anlatan Cole, süreci geri almak için harekete geçmiş olsa da geç kaldığını belirtti. Vücudunda kalıcı değişiklikler olduğunu, sesinin sonsuza kadar daha kalın kalacağını, çenesinin daha keskin, burnunun daha uzun olduğunu söyledi. Kemik yapısının kalıcı olarak erkeksileştiğini dile getiren kız, "Bazen aynaya bakıyorum ve kendimi bir canavar gibi hissediyorum. Gelecekteki kadınlığımın büyük bir kısmı benden alındı." dedi.