Kemalistlerin körüklediği Arap düşmanlığı ve ırkçılık haddini aştı.

Suriyelilere ve Türkiye'de Mardin, Siirt, Hatay, Mersin, Adana, Urfa gibi bir çok şehirde yaşayan kadim Anadolu Arapları da bu faşist aşağılık zihniyetten nasibini alıyor. Kara Murat adlı pavyon türkücüsü Araplara ağza alınmayacak küfürler etti. Bir çok sosyal medya kullanıcısı içişleri bakanlığını göreve çağırdı.

Bu durum sosyal medyada infiale sebep oldu!

Kemalistlerin yine biti kanlandı: Kelime-i Tevhid bayrağı taşıyan gence alçak saldırı Kemalistlerin yine biti kanlandı: Kelime-i Tevhid bayrağı taşıyan gence alçak saldırı

İşte bazı yorumlar:

"Benim arkadaşımın babası Mardinli ve Arap. kendisi yüzbaşı idi ve hakkari'de terör operasyonunda şehit oldu. Bu pavyon artığı acaba o hakaret ettiği arabın ayakakbısındaki toz eder mi?"

"Peygamberimiz de Arap'tı. Bunların düşmanlığı islam dinine. islama sövemedikleri için Arapalra sövüyorlar"

"Hmeşireyim. geçen sene idlib'te evi bombalandığı için bacağı kopan 3 yaşındaki suriyeli çocuk hastanemize sevk edilmişti. neden bu kadar karaktersizsiniz nasıl bu kadar katı olabiliyorsunuz? neden herkesi tek kefeye koyuyorsunuz. enden savaşmıyorlar demesi kolay. kendielri o savaşın binde birini görse 1 saat durmaz ülkesinde ama pavyonundan sallıyor düşük şahsiyetli"

Yeni Akit