Bir asra yakın idealize edilen Batıcı laik hayat tarzı, toplumumuza kötülükten başka bir şey getirmedi. Laiklik laiklik diye çığırınların sofrasından intihar, cinayet, taciz, tecavüz, yolsuzluk, namussuzluk, dinsizlik eksik olmadı.

Bütün kötülüklerin başı olan Kemalizm illetinden ve onun millete enjekte ettiği demokrasi, liberalizm, modernizm, sekülerizm gibi fıtrata aykırı unsurlarından kurtulmadığımız ve İslâm’dan başka yaşanmaya değer hayatın olmadığını şuurlara nakşedemediğimiz müddetçe aşağıdaki manzaraları görmeye devam edeceğiz!

İşte olay yeri Türkiye:

-Urfa’nın Viranşehir ilçesinde 10 yaşındaki çocuğa cinsel taciz bulunan üvey ağabeyi M.S.’ye 8 yıl 4 ay hapis cezası verildi.

-Denizli'nin Pamukkale ilçesinde erkek arkadaşı Yusuf Cavlak (37) ile sokakta yürüyen Özlem Ülker (38), eşi Emin Ülker'in (38) silahlı saldırısına uğradı. Pompalı tüfekten çıkan saçmaların isabet ettiği Cavlak ve Ülker, hayatını kaybederken, olay yerinden ayrılan Emin Ülker ise kısa süre sonra aynı siyahla intihar etti.

-Kayseri'de, hayvanlarını otlatmaktan eve dönen S.A.S., eşi Hasibe Soykuk’u (51) başına ser bir cisimle vurularak öldürülmüş halde buldu.

-İskenderun Körfezi'nde demirli gemide 51 kilo 750 gram kokain ele geçirildi

-İstanbul Sultangazi’de 42 yaşındaki Pınar Bektaş ile çocuklarını görmek için eve gelen eski eşi Tuncay Sağ, arasında düğünde giyeceği kıyafet nedeniyle tartışma çıktı. Sağ, önce belindeki el yapımı silahla Pınar'ı yaraladı. Ardından mutfaktan aldığı bıçakla kadının boğazını keserek öldürdü.

-Kayseri'de, evini ateşe veren M.K. (58), özel hareket polislerinin operasyonuyla yakalanıp gözaltına alındı. Yangın, itfaiye ekiplerince söndürüldü.

-İstanbul'da büyük hırsızlık operasyonu: 16 kişilik çete yakalandı.

-Kız kardeşlerine boşanma davası açan eniştelerini öldürüp, babasını ağır yaraladılar

-Dolandırıcıların oyunları bitmiyor! Ek gelir vaadiyle 30 bin TL'sini kaptırdı.

-3 haftalık bebeğini ağladığı için boğarak öldürdü.

-Filistin'e destek için İstanbul'da surlara asılan Ebu Ubeyde afişi, İBB tarafından indirildi.

-'Dur' ihtarına uymadı, polisin takibiyle yakalandı: Cinayet hükümlüsü firari olduğu ortaya çıktı.

-10 Kasım’da çiğköfte partisine soruşturma.

Seyda Feyzullah Konyevi: Hala İsrail’e giden gemileri durdurmadık! Seyda Feyzullah Konyevi: Hala İsrail’e giden gemileri durdurmadık!

-Konya’da bir adam eşini öldürüp kayınvalidesini yaraladı.

-Coca-Cola için Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın ağustos ayında 590 milyon 973 bin lira yatırımına teşvik verildiği ortaya çıktı.

-Antalyaspor’un İsrailli futbolcularının Gaziantep FK maçı öncesinde Filistin’e destek pankartını 'boykot etmelerine' Antalyaspor ve Türkiye Futbol Federasyonu, İsrail Futbol Federasyonu ile görüşerek izin verildiği ortaya çıktı.

-"Kafire rahmet okunmaz" dediği için Ahmet Bostancı isimli bir genç ters kelepçe ile gözaltına alınıp tutuklandı.

-Sosyal medya hesabından “Filistin de bizim toprağımızdı. Laikliği getiren köpekler kaybetti o toprakları.” diyen esnaf Hacı Mustafa Atmaca gözaltına alınıp tutuklandı.