Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Aile Hekimi Asistan Doktor Özgün Kaleoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden tesettürlü kadınlara nefret kustu. Kaleoğlu, yapmış olduğu paylaşımda başı açık kadınları işaret ederek "Kusura bakmayın ama benim etrafımda görmek istediğim bu mesela, bu temiz yüzler, bu kılık kıyafet" dedikten sonra tesettürlü kadınları işaret ederek "Her gün muayene ettiğim peçeli teyzelerden illallah ettim ve bugün her şeyden de nefret ettim. Kutuplaşmaksa kutuplaşmak, ben de kutuplaştım artık tahammülsüzüm. Artık muhatap olmak istemiyorum." dedi. 

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Aile Hekimi Asistan Doktor Özgün Kaleoğlu hakkında acilen soruşturma açılmalı, görevinden açığa alınmalı, lisansı iptal edilmeli. Hastalara hiçbir ayrım gözetmeksizin davranması gerekirken, Müslümanlara karşı kin ve nefret kusan bir doktorun görevini hakkıyla yapacağına da inanmıyoruz. Bu doktor bozuntusunun aşıları kontrol edilmeli ve terbiye edilmek üzere mesleğinden uzaklaştırılmalı.

Hesabını ABD ele geçirmiş(!)

Öte yandan, Tesettürlü kadınları hedef alan Haseki Hastanesi Aile Hekimi Özgün Kaleoğlu, hesabının ABD tarafından ele geçirildiğini ve sözlerin kendisine ait olmadığını iddia eden bir açıklama yaptı.

İnceleme başlatıldı

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, tesettürlü kadınları hedef alan Aile Hekimi Özgün Kaleoğlu hakkında inceleme başlattı.

Marmaray'dan LGBT temalı reklam hakkında açıklama: İnceleme başlatıldı Marmaray'dan LGBT temalı reklam hakkında açıklama: İnceleme başlatıldı