Aksa Tufanı Operasyonu'ndan itibaren Türkiye’deki Yahudileşmiş Kemalistler Hamas düşmanlığı adı altında İsrail'in avukatlığını, ajanlığını yapıyor.

Kassam Tugayları'na karşı hareket edemeyen terörist İsrail ordusu korkaklığını ve beceriksizliğini sivil katlederek örtbas etmeye çalışıyor. 2 aydır sivil katleden İsrail, tutuklayıp soydukları esirleri de Hamas askeri diye yedirmeye çalışıyor. Bu yalana ise İsrail'in köpekliğini yapanlar inanıyor. 

Büyük Doğucu Üstün İnanç, 87 yaşında vefat etti Büyük Doğucu Üstün İnanç, 87 yaşında vefat etti

Fırat Erez isimli ajan, İsrail'in esir alıp soyduğu sivillerin fotoğrafını "Beklenen Hamas, az giyinik halleriyle" başlığıyla paylaştı. Yine başka bir paylaşımında "Hamas olmadı, ümmet gerçek ordusunu bekliyor" diye dalga geçti.

Koray Pehlivanoğlu isimli İsrail ajanı ise "Okulun içini cephanelik yapmışlar. Okul vurulunca da vay efendim okulu vurdu oluyor. Hamas dünyanın en aşağılık terör örgütüdür." paylaşımında bulundu. 

Hamas'ın terör örgütü olmadığı aşikar olduğu halde terörist diye sabah akşam provokatif paylaşım yapan bu hesaplara dezenformasyon yasası neden işlemiyor?
Madem Filistin için laftan öteye gidemiyorsunuz hiç olmazsa Türkiye'de cirit atan, at koşturan, millete yalan yanlış bilgi veren İsrail ajanlarına gerekeni yapın da samimiyetinizi görelim.

Bu ajanlarla ya siz ilgilenin ya da Müslümanlar gerekeni yapacak!