Toplum ayarlarıyla oynayan hükümet, çocukların mayasının bozulmasına mani olamıyor Toplum ayarlarıyla oynayan hükümet, çocukların mayasının bozulmasına mani olamıyor

İsrail savaş uçakları, Refah'ın kuzeybatısında Birleşmiş Milletler Filistinli Mültecilere Yardım ve Bayındırlık Ajansı (UNRWA) depolarının bulunduğu bölgenin yakınında yaşayan yerinden edilmiş Filistinlilerin çadırlarını bombaladı. Saldırıda en az 100 Filistinli şehit oldu.

Terör devleti İsrail'in Refah katliamına, köpekliğini yapan Ürdün de destek verdi.

İsrail ordu sözcüsü, Ürdün istihbaratı ve İsrail iç istihbaratı Şin Bet ortaklığının Refah katliamını organize ettiğini, hedeflerinin Hamas'ın Batı Şeria sorumlusu Yasin Rabia olduğunu açıkladı.

İsrail Hava Kuvvetleri sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “İsrail Hava Kuvvetleri, MOSSAD ve Şin Bet'in istihbarat bilgilerine dayanarak, bu akşam erken saatlerde Gazze'nin kuzeybatısında bulunan Tel el-Sultan bölgesinde bir saldırı düzenledi.” dedi. Saldırıda Hamas’ın Batı Şeria sorumlusu Yasin Rabi ve üst düzey bir Hamas lideri olan Halid Nacar öldürüldüğünü, saldırıyı, istihbarat bilgileri temelinde gerçekleştirildiğini aktardı.