Ülke çapında sapkınlığa karşı kıyam

Ülkenin dört bir yanından Müslüman Anadolu, “Ailenizi Ancak İslam Korur” temalı afişlerle sokakları süsledi. Adana, Malatya, Mersin, İstanbul; Çekmeköy, Ümraniye, Üsküdar, Bağcılar, Sultanahmet, Karaköy, Eminönü ve Sirkeci başta olmak üzere birçok il ve ilçede afişlerin asıldığı görüldü.

Genel 03.08.2022, 10:35
Ülke çapında sapkınlığa karşı kıyam

İnsanın fıtratına aykırı olan eşcinsellik, biyolojik ve psikolojik olarak toplumlara dayatılmaya çalışılıyor. Hiçbir değeri haiz olmayan, insani hiçbir haslet taşımayan, cinsiyetsizliği meşrulaştıran bu tarz cinsel sapıklar evlatlarımıza tasallut olmuş durumda.

Gün geçtikçe memlekete virüs gibi yayılan LGBT sapkınlığına karşı şuurlu Müslümanlar karşı çıkıyor, tepkilerini gösteriyor, hükümetin de bu sapkınlığa karşı acil önlemler almasını istiyor.

Bu sebepten ülkenin dört bir yanından Müslüman Anadolu, “Ailenizi Ancak İslam Korur” temalı afişlerle sokakları süsledi. Adana, Malatya, Mersin, İstanbul; Çekmeköy, Ümraniye, Üsküdar, Bağcılar, Sultanahmet, Karaköy, Eminönü ve Sirkeci başta olmak üzere birçok il ve ilçede afişlerin asıldığı görüldü.

Müslümanlar, cinsiyeti tercih etme hakkı gibi bir saçmalığı dayatan ve özellikle çocuklar üzerinden kullanmaya kalkışan bu sapıklara karşı her zaman mücadele edecek ve gerekeni gerektiği yerde yapacak.

Yorumlar (1)
Halil İbrahim 1 hafta önce
Her eylem yeniden diriltir beni !
25
az bulutlu
Namaz Vakti 13 Ağustos 2022
İmsak 04:26
Güneş 06:04
Öğle 13:14
İkindi 17:04
Akşam 20:14
Yatsı 21:45
Günün Karikatürü Tümü