Müslüman düşmanı Hindular İslamiyetin izlerini silmek için demir yolu hattı üzerinde bulundukları bahanesiyle başkent Yeni Delhi'deki iki caminin 15 gün içinde yıkılmasına karar verdi.
İndia Today'in haberine göre, Hindistan Kuzey Demiryolları İdaresi tarafından yapılan açıklamada, Bengali Market Camisi ve Babar Şah Takiye Camisi'nin "tren yolu hattı üzerine yasa dışı inşa edildiği" ifade edildi. İdare, bu nedenle söz konusu camilerin 15 gün içinde yıkılması gerektiğini belirtti ve aksi takdirde cami yönetimlerinin "ağır sonuçlarla" karşılaşacağı uyarısında bulundu.

Putin, gelecek yıl yapılacak başkanlık seçimlerinde yeniden aday olduğunu açıkladı Putin, gelecek yıl yapılacak başkanlık seçimlerinde yeniden aday olduğunu açıkladı

Babar Şah Takiye Camisi'nin Sekreteri Abdul Gaffar, yaptığı açıklamada, caminin yaklaşık 400 yıllık bir geçmişi olduğunu belirtti. Mescid Komitesi de her iki caminin de yüzlerce yıllık bir tarihe sahip olduğuna dikkat çekerek, Demiryolu İdaresinin iddialarını reddetti.

İslam'ın izlerini silmek ve orada yaşayan müslümanları asimile etmek için yoğun çaba sarf eden Hindular, o topraklara medeniyet getiren İslamiyet'in bir çok şaheserini yıkarak yada amacı dışında kullanarak müslümanlardan intikam alma yoluna gidiyor. Tarihin en önemli eserlerinden biri olarak kabul edilen Tac Mahal'i de amacı dışında kulanarak turist çekmek için kullanıyor.