Eylemciler İstanbul’da bir kez daha İsrail Konsolosluğu önünde bir araya geldi.  Siyonist İsrail karşıtı  sloganlar atan grup, konsolosluk binasına havai fişek attı. O anlar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.  

Katliamda 500’e yakın müslüman şehit oldu

Günlerdir Gazze'de sivilleri bombalayan Siyonist İsrail, bir kez daha katliam yaptı. Gazze Şeridi'ndeki hastaneyi füzeyle vuran Siyonist İsrail'in saldırısında 471 kişi şehit oldu.

Biden Kongre'yi beklemeden İsrail için 14 bin tank mermisini onayladı Biden Kongre'yi beklemeden İsrail için 14 bin tank mermisini onayladı

Siyonistlere Türkiye’nin her yerinden tepki yağıyor

kon1

Katliama Türkiye'nin 81 ilinden tepki yağdı. Siyonist İsrail ve ABD Konsoloslukları önünde toplanan gruplar saldırıya tepki gösterdi. Protestolar Türkiye genelinde devam ederken, akşam saatlerinde kalabalık bir grup İstanbul'da İsrail Konsolosluğu önünde bir araya geldi.

Konsolosluk binasına havai fişek atıldı

Siyonist İsrail karşıtı sloganlar atan grup konsolosluk binasına havai fişek attı. O anlar kameraya yansıdı.

İstanbul’daki gösterilerde 1 kişi can verdi

Siyonist İsrail'in Gazze'deki katliamına tepki gösteren binlerce insan önceki akşam sokaklara çıktı. İstanbul'daki İsrail Konsolosluğu önünde gösteri yapan gruba polis plastik mermi ve biber gazıyla müdahale etmişti.