Katil Yahudi ordusu, İslam dünyasının sessizliğinden faydalanarak soykırıma devam ediyor.

Son olarak Refah’a sığınan sivillere yönelik saldırıda aralarında çocuk ve yaşlıların bulunduğu yüzü aşkın kişi katledildi.

Dünyanın farklı yerlerinden katliama tepkiler yükseldi. Türkiye’de de İstanbul başta olmak üzere birçok ilde sokaklara dökülen millet, katil Yahudi’yi protesto etti.

Yüzlerce kişi İsrail İstanbul konsolosluğunun önünde toplandı. Kalabalık sloganlarla İsrail’i protesto etti.

İstanbul’da İsrail konsolosluğunun bulunduğu binaya havai fişekler fırlatıldı.

İstanbul'daki İsrail Konsolosluğu ateşe verildi.

 

Diyarbakır'da insanlar sokaklara taştı

.

Adana'da katil Yahudi protesto edildi.

Batman’da binlerce vatandaş, siyonist işgal rejiminin Gazze’de yerlerinden edilmiş Filistinlilerin Refah’ta yaşadıkları çadırları bombalayarak ve masum sivilleri diri diri ateşe vererek katletmesini tel’in etti.

İsrail'in Refah saldırısına dünyadan tepkiler

Fransa'nın başkenti Paris'te göstericiler, İsrail ordusunun Refah kentinde zorla yerlerinden edilmiş Filistinlilerin kampına düzenlendiği saldırıya tepki gösterdi.

Refah Saldırısı Paris'te Protesto Edildi

ALMANYA

Almanya'nın başkenti Berlin'de Filistin'e destek gösterisi düzenledi.

Berlinde Israil Protestosu Fdsfsaf

KANADA

Kanada'nın Toronto kentinde bir araya gelen Filistin destekçisi yüzlerce gösterici, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına son vermesi talebiyle İsrail Başkonsolosluğu önünde protesto düzenledi. Göstericiler, İsrail ordusunun yerinden edilmiş Filistinli sivillerin Refah kentindeki kampına düzenlediği ölümcül saldırıya Filistin bayrakları taşıyarak ve slogan atarak tepki gösterdi.

Filistinli mültecilerin sayısı 6 milyonu geçti Filistinli mültecilerin sayısı 6 milyonu geçti

BATI ŞERİA VE KUDÜS

Ramallah kenti başta olmak üzere Batı Şeria'nın çeşitli bölgelerinde ve Kudüs'te bir araya gelenler, 45 kişinin şehit edildiği saldırıya tepki gösterdi.

Ramallah'taki El-Menare Meydanı'nda toplanan yüzlerce kişi, Filistin bayraklarının yanı sıra İsrail'in saldırılarını kınayan sloganların yazılı olduğu pankartlar taşıdı.

Ramallah'ın yanı sıra Batı Şeria'nın birçok kent ve beldesinde de İsrail saldırıları protesto edildi. 

Baran Haber