İstanbul Saraçhane Parkı geçtiğimiz hafta sonu anlamlı bir mitinge daha ev sahipliği yaptı.

200'ü aşkın dernekten oluşan Büyük Aile Platformu, küresel LGBT lobisine karşı tek ses oldu.

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Büyük Aile Yürüyüşü'nde olduğu gibi bu yıl da LGBT'lilerin şahsı değil, onlara destek veren küreselciler protesto edildi.

Büyük Aile Platformu'nun LGBT sapkınlığına karşı yükselttiği ses şöyle özetlenebilir: LGBT bataklığına düşmüş gençlerimizi tedavilerini sağlayarak yeniden topluma kazandırmalıyız. Küresel LGBT lobisinin ülkemizde yürüttüğü faaliyetlerine ise "dur" denmeli. Devlet LGBT lobisinin ülkemizdeki tüm propoganda araçlarını yasaklamalı.

Ortada LGBT bataklığına düşmüş ve kurtulmak isteyen gençler için hiçbir nefret söylemi bulunmuyor..

Bir defa bileböyle bir ses yükselmedi..

Ancak içimizdeki aile düşmanları, "LGBT faaliyetleri yasaklansın" diyerek sapkınlığa karşı duranları "nefret" söylemiyle itham ederken, küresel LGBT lobisi ile saf tutarak neslimizi bu bataklığın içine içine sürüklüyor.

Büyük Aile Platformu bu büyük tehdide karşı Saraçhane'de buluşurken, CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ise eş zamanlı olarak LGBT'nin arsızlaşmış sapkınlarından birisiyle omuz omuza verdi, sosyal medya yayınına katıldı..

Biz“küresel LGBT lobisiyle savaşalım” derken, içimizdeki lobiyle mücadele edemiyoruz.. Azınlık olmalarına rağmen sesleri her konuda olduğu gibi bu konuda da yüksek çıkıyor..

Koltuğu sallantıda olan Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu'nun bilboardlar aracılığıyla sapkınlara verdiği "yasal güvence ile koruma" sözü, tüm CHP'lilerin ruhuna sirayet etmiş..

Tunç Soyer'in eşinden, dostundan, seçmenlerinden, Türk toplumundan utanmayarak yayınına katıldığı Yıldız Tar isimli sapkın, Kaos GL adlı derneğin üyesi..

Kaos GL ise Büyük Aile Platformu'nun "faaliyetleri yasaklansın" diye çağrıda bulunduğu küresel LGBT lobisinin ta kendisi..

Hem de bunu hiç çekinmeden insanların gözünün içine soka soka adeta haykırıyorlar..

Kaos GL'nin internet sitesine girildiğinde, "kaosGL.org sitesi, Gökkuşağı Projesi kapsamında, İsveç Uluslararası Kalkınma ve İşbirliği Kurumu SIDA tarafından desteklenmektedir." ifadelerini görüyoruz.

İsveç tarafından fonlanan, aile yapımızı açıkça hedefe koyan sapıkların buluştuğu platform...

Bu platformun yayınında da CHP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer...

İslam kültüründe sembol hayvanlar İslam kültüründe sembol hayvanlar

2023 seçiminde halkın tokadını yiyenler hala akıllanmamış görünüyor..


2024 yerel seçimine giden süreçte de değerleriyle savaştıkları halkın oylarına talip oluyorlar..

Cumhurbaşkanı Erdoğan düşmanlığıyla topyekün birleşen, hezimetten sonra da planları başlarına devrilince birbirleriyle arsızca kavga eden muhalefetin buluştuğu ortak noktalardan birisi de LGBT'li bireyleri meşrulaştırmaktı.

TİP'i, HDP'si, İP'i, DEVA'sı, Gelecek'i, Demokrat'ı, Saadet'i ve elebaşıları CHP'si..

Kendi seçmenini aylarca ve seçim gecesi de dahil olmak üzere son ana kadar, "kazanıyoruz" diye aptal yerine koyan muhalefete karşın TBMM'ye milletin iki güçlü gür sesi daha girdi

Yeniden Refah Partisi ile HÜDA PAR'ın da içinde bulunduğu bu atmosferde Avrupa'dan fonlanan LGBT'li sapkınların faaliyetlerinin yasaklanmasının tam zamanı..

Zafer Partisi'nin ırkçı trollerine yönelik başlatılan operasyon, Türk toplumunu aileyle çökertmeye çalışan bu sapıklara karşı da hayli hayli başlatılabilir...

Taha Emre Özdemir, Yeni Akit