Din ile bağını koparmış toplumlar, insani olan her ne varsa onu bitirmeyi, insanlıktan son sürat uzaklaşmayı, herhangi bir ahlaki kaideye muhatap olmadan hayvanlar gibi yaşamayı, diğer toplumlara da bulaştırmaya çalışıyor. Toplumlara dayattıkları eşcinsellik ve benzeri sapkınlıkları bir tercih haline getirenler, bunu “cinsel tercih hakkı” şeklinde sözde bir hak icad ederek yapıyor. Bu sapkın anlayışlarını şimdi de çocuklara çevirmiş durumdalar!

Cinsiyetsiz çocuk büyütme

Erkek ve kadın portresini “toplumsal cinsiyet yargısı” diye tanımlayan bu örgütler, cinsiyet alanında üçüncü ve daha birçok şıkkın da var olduğu düşüncesini yayıyor ve bunu toplumlara empoze ediyor. Kullanılan dil ve kavramlar da özenle seçiliyor, insan haklarının içine yerleştirilmeye çalışılıyor. Başlı başına dev bir problem olan eşcinsellik, özellikle başta AB ve ABD olmak üzere “ulu” devletlerde normalleştirilirken, şimdi de çocukların yaratılış gereği olan erkek yahut kadın cinsiyetine bakılmaksızın, “kendi cinsiyetini kendi seçsin” gibi sapkın bir düşünce zihinlere yerleştiriliyor.

ABD ve AB ülkelerinde “cinsiyetsiz çocuk büyütme” popülerleşti. Kendilerini “aile” olarak tanımlayan bu gruplar, “nötr cinsiyetli” çocuklar yetiştirdikleri zaman, bir sonraki neslin kendileri gibi aile olamayacağının ya şuurunda değiller yahut da arzuları bu. İngiltere’de de kimi aileler bebeklerini “toplumsal cinsiyet yargılarından uzak” yetiştiriyor. Gender-neutral parenting denilen bu aileler, çocuklarının ilgi alanlarını sözde kalıp yargılardan uzak, özgürce belirlemesini amaçlıyor. Bebeklerine hem erkek hem de kız çocukları için üretilmiş kıyafetleri giydiren çiftler, cinsiyet yargılarından ve dayatmalarından uzak büyütmek istedikleri için böyle bir tercih yaptıklarını iddia ediyorlar.

Çocuğun seçim yapmayı bekleniyor!

Batı’nın uygulamaya koyduğu cinsiyetsiz çocuk yetiştirme projesinde her birinin kavramları da oluşturulmuş vaziyette. Çocukları güya özgürce yetiştiren bu aileler çocuklarının kimliklerini X olarak tanımlıyor. Çocuklarını erkek ya da kız olarak değil karışık olarak yetiştiriyor. Çocuğun bu kargaşa içerisinde seçim yapması bekleniyor. Halbuki herhangi bir cinsiyet üzere yetişmeyen çocuk her iki cinsiyetten de uzaklaşıyor. Fıtrata aykırı garip, sapkın temayülleri olan bir birey haline geliyor. İki cinsiyete de ait hisseden çocuk haliyle cinsiyetsiz oluyor. Dünya bu vahim halin türevleriyle dolu. Örneğin ünlü şarkıcı Miley Cyrus gibi birçok ünlü herhangi bir kategoriye bağlı olmadığını ve her iki cinsiyeti de reddettiğini söylüyor. Bunun yanında cinsiyet değiştirme ameliyatları da her geçen gün artıyor. Yapılan propagandalar ve eşcinsellere verilen haklar neticesinde her türlü sapkınlığı yapabiliyorlar.

Çocuklarının cinsiyetini değiştiriyorlar

Amerika tandanslı Insıder adlı bir site, 22 Eylül 2021 tarihinde “Yürümeye başlayan çocuğum 4 yaşında trans çıktı. Şimdi çok daha mutlu.” başlıklı bir haber yapmış. Haberde 2 yaşındaki bir kızın sonra erkek olan kuzeninin saç kesimini istemesinden dolayı, ailesinin “yanlış cinsiyette olduğunu” düşünmesi üzerine evladının cinsiyetini değiştirmesi yer alıyor. Nitekim çocuğu ne istiyorsa onu olması gerektiği gibi yönlendirmek yerine çocuğunun şuursuzca yönlendirilmesine göre hareket ediliyor. Meselenin facia boyutu şu ki, 2-4 yaşlarındaki çocuklarının şuur, duygu, düşünce, din, dil, ahlak, kültür gibi bağlarını anne ve babanın oluşturması, bu yönde şuur vermesi gerekirken, anne ve baba, 2 yaşındaki çocuğunun ağzına bakıyor. Haberin editöründe ise herhangi bir ismin yazmaması dikkat çekiyor.

Muhammed Ali Çağlar serbest bırakıldı Muhammed Ali Çağlar serbest bırakıldı

Haber: M. Taha İnci

Bu mevzuyla alakalı makale için TIKLA